Kreatywne podejście do każdego tematu
Treści angażujące odbiorcę i robota Google
Łączymy eksperckość z lekkością
Publikujemy nowe i aktualizujemy stare

Sięgnij po wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Każdy tekst, który od nas otrzymasz, będzie wspierał pozycjonowanie Twojej strony. Wypełnimy go słowami kluczowymi o odpowiednim zagęszczeniu, wzbogacimy o nagłówki i śródtytuły, znajdziemy miejsce na linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz zastosujemy takie formatowanie, które robot Google lubi. Opublikujemy teksty i przypilnujemy, by robot je znalazł, prawidłowo odczytał i szybko zindeksował.

Zdobądź więcej klientów i zbuduj z nimi trwałe relacje.

Przygotujemy dla Ciebie teksty, w których potencjalni klienci znajdą odpowiedzi na nurtujące ich pytania. To pierwszy krok do zbudowania z nimi trwałej relacji. Nie chcesz przecież, by po przeczytaniu pierwszego tekstu Twój klient zniknął, prawda? Chcesz, by zapamiętał Twoją markę i został na dłużej lub wrócił. Spróbujemy też go rozbawić, wzruszyć, zaintrygować, bo wiemy, że nic nie umacnia relacji tak, jak wspólnie przeżywane emocje.

Zbuduj wizerunek eksperta.

Dobre teksty spełniają więcej niż jedną funkcję. To nie tylko wsparcie w pozycjonowaniu Twojej strony, ale też element, który poprawi wizerunek Twojej firmy. Dostarczymy artykuły, które ukażą Cię jako eksperta w Twojej branży – znającego się na temacie i posiadającego gotowe rozwiązania problemów, z jakimi przychodzą klienci. Wszyscy chętnie korzystamy z pomocy ekspertów. Twoi odbiorcy też. Wykorzystaj to!

Przedstaw swoje produkty lub usługi od najlepszej strony.

W opisach kategorii, podkategorii, produktów oraz usług wykorzystujemy język korzyści i sprzedażowe zwroty retoryczne, do których skuteczności mamy całkowitą pewność. Przedstawiamy Twój produkt lub usługę od najlepszej strony – jako rozwiązanie problemu klienta. Stawiamy na konkrety i już od pierwszego zdania oferujemy odbiorcy przydatne dla niego treści. Żadnego lania wody. Dzięki temu przyczyniamy się do wzrostu sprzedaży. Tworzymy zarówno krótkie, jak i długie teksty – w zależności od tego, czego potrzebujesz, ale zawsze lekkie i naturalne; z szacunkiem dla czasu, jaki na czytanie poświęca Twój klient. To wzbudza jego sympatię i tworzy dobre skojarzenia.

My zajmiemy się tekstami dla Twojej strony, a Ty odpoczywaj i obserwuj pożądane efekty.

Nie każdy lubi i umie pisać. Zdarza się też, że brakuje czasu na regularne tworzenie treści dla swojego biznesu. Rozumiemy to , dlatego chętnie Cię w tym wyręczymy. Przygotujemy dla Ciebie:

artykuły na bloga,

artykuły sponsorowane,

treści do zakładek Twojej strony WWW,

opisy kategorii i podkategorii,

opisy usług,

teksty na landing page.

Poznaj historie klientów zadowolonych z naszej pomocy

Content marketing w służbie SEO i nie tylko

Teksty, które wzmocnią pozycjonowanie Twojej strony i zainteresują odbiorcę.

Twoja strona potrzebuje wartościowych i odpowiednio zoptymalizowanych tekstów. Dlaczego nie mogą to być teksty pisane tylko pod SEO? Bo nienaturalne treści, wypchane po brzegi słowami kluczowymi to przeszłość. Dziś robot Google uwielbia content oryginalny i przydatny dla użytkownika, w którym słowa kluczowe odzwierciedlają szczerą intencję. I takie treści chcemy dla Ciebie stworzyć.

Jak działamy?

Cztery najważniejsze kroki.

Krok 1 – Poznajemy Twoich odbiorców

Zaczniemy od poznania Twojej grupy docelowej – wieku, wykształcenia, zainteresowań i wielu innych czynników charakteryzujących Twojego odbiorcę. Dzięki temu treści, które stworzymy później, trafią do Twoich potencjalnych klientów, nie w eter. Będą napisane w ich języku i odpowiedzą na ich rzeczywiste pytania o Twój produkt lub usługę, a także pokrewne im zagadnienia.

Krok 2 – Dobieramy słowa kluczowe

Nawet najlepiej napisane teksty nie obronią się same. Dlatego w ramach content marketingu przygotujemy listę słów kluczowych wpisywanych w wyszukiwarkę Google przez Twoich potencjalnych klientów i umiejętnie wpleciemy je w tworzone przez nas treści. Dzięki temu ściągniemy dla Ciebie nie ilościowy, ale jakościowy ruch, który przełoży nie tylko większą liczbę odsłon witryny, ale też na sprzedaż.

Krok 3 – Robimy research

Zanim rozgrzejemy klawiatury, zrobimy porządny research. To pozwoli nam przekazać w tekstach przydatną wiedzę, a udzielane rady poprzeć przykładami. Stworzymy profesjonalny tekst, który pokaże Twojemu klientowi, że trafił w najlepsze miejsce.

Krok 4 – Tworzymy wysokojakościowy content

Kiedy już znamy Twojego odbiorcę i zapytania, jakie wpisuje w Google, możemy rozpocząć pisanie. Nasza najważniejsza zasada to: ekspercko, ale lekko. Tworzone przez nas teksty czyta się więc przyjemnie – jak dobre opowiadanie i czerpie się z nich przydatną wiedzę – jak z dobrego poradnika. A w tle tego skuteczna sprzedaż.

Coś więcej niż tylko copywriting

Zajmiemy się contentem na Twojej stronie od A do Z

Potrzebujesz pomocy w całościowym zajęciu się contentem na stronie? Dobrze się składa, bo dzięki temu, że nasi copywriterzy tworzą ze specjalistami ds. SEO zgrany zespół, możemy zaoferować Ci coś więcej niż tylko skrojone na Twoje potrzeby teksty. Zleć nam również:

przygotowanie content planu – nawet na 6-12 miesięcy,

rozwój bloga – regularne pisanie, publikowanie i optymalizację,

publikację tekstów i pozyskiwanie wartościowych linków,

optymalizowanie linkowania wewnętrznego,

mierzenie efektywności tekstów,

aktualizację i ponowną publikację popularnych i dobrze „klikalnych” tekstów,

wypełnienie content gap – braków w treści i słowach kluczowych względem Twojej najbliższej konkurencji.

Napisz i dowiedz się więcej

Pozwól nam udoskonalić treści na Twojej stronie.

Wypełnij formularz, a odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe – od razu z konkretnymi informacjami, jak razem i przy pomocy tekstów możemy udoskonalić Twoją stronę internetową.

Jeszcze jedno pytanie…

Tylko copywriting czy pełne wsparcie SEO?

Wystarczy, że content nie dostanie wsparcia w postaci linków, zostanie opublikowany w złym momencie, miejscu lub nie w takim formatowaniu, jakie jest potrzebne, a utraci swoją pozycjonerską moc. Chcesz mieć gwarancję, że teksty zwiększą efektywność SEO? Zleć nam nie tylko copywriting SEO, ale pełne wsparcie w pozycjonowaniu Twojej strony. Wykorzystaj to, że pozycjonowanie stron internetowych to główny trzon naszej działalności i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy.

Napisz do nas i dowiedz się więcej!