BLOG

Eksperckie artykuły, tipy i nowości ze świata marketingu.

Eksperckie artykuły, tipy i nowości ze świata marketingu.

spójność grafik

7 wskazówek, jak uzyskać spójność graficzną profilu na Instagramie

Jesteś przedsiębiorcą lub zajmujesz się marketingiem w firmie, zatem na pewno wiesz, jak ważna jest komunikacja przez social media. Być może prowadzisz już profil firmowy, ale nie widzisz jego efektów ani zaangażowania followersów pod postami. Może potrzebujesz spojrzeć na swój profil z boku i zastanowić się, czy jest interesujący, angażujący a przede wszystkim… spójny.

Infografika – jak ją przygotować by była czytelna i przyciągała uwagę

W dobie ciągłego pośpiechu i braku czasu mamy tylko chwilę na przyciągnięcie uwagi słuchacza, czytelnika, odwiedzającego naszą stronę czy profil w mediach społecznościowych. Scrollując ekran użytkownik zawiesza wzrok na ułamek sekundy, która decyduje, czy zapozna się z treścią, którą chcemy przekazać, czy utoniemy w morzu nicości obok masy innych przescrollowanych postów. Jeśli chcesz tego uniknąć, dowiedz się, jak mogą Ci w tym pomóc infografiki.
skrypty google ads

Skrypty Google Ads – Po co? Dla kogo? Dlaczego?

Funkcja skryptów Google Ads, mimo że istnieje już jakiś czas, to wciąż jest stosunkowo rzadko używaną funkcjonalnością przez specjalistów. Postanowiliśmy przygotować dla was serię wpisów dotyczących najbardziej przydatnych ogólnodostępnych skryptów do użytku na koncie Google Ads.
Czy hasztag potrafi zwabić każdego?

Instagram – 4 filary profilu

Prowadzisz profil na Instagramie, ale czujesz, że nie porywasz tłumów? Instagram jest bardzo ważnym, stale rozwijającym się narzędziem marketingowym, które pozwoli Tobie dotrzeć do wielu osób. Jeśli martwi Cię aktywność pod postami, a liczba obserwatorów stoi w miejscu to sprawdź, czy poświęciłeś odpowiednio dużo czasu na najważniejsze elementy:
skrypty google ads

Automatyzacja Google Ads przy użyciu skryptów.

Podczas prowadzenia kilku kont z wieloma kampaniami reklamowymi Google Ads specjaliści codziennie spędzają po kilka godzin by sprawdzić, czy wszystko w danych kampaniach jest w jak najlepszym stanie. Natomiast co w sytuacji gdy na danym koncie pojawia się po kilkaset słów kluczowych lub konto jest tak rozbudowane, że posiada po kilkanaście kampanii prowadzonych równocześnie?

Marketing Partyzancki, czyli sky is (not) the limit!

Codziennie jesteśmy przytłoczeni ogromem reklam i promocji. Czasem aż trudno znaleźć miejsce lub sytuację, do których jeszcze nie dotarły. Efekt? Jesteśmy odporni na wiele chwytów reklamowych, haseł i krzykliwych grafik. Agencje i działy marketingowe zostały więc postawione przed wyjątkowo trudnym zadaniem, aby zdobyć atencję odbiorcy.
Przenieś koncepcję z kartki na monitor

Nie jesteś grafikiem, a chcesz przygotować kreację. Poznaj darmowe programy graficzne.

Nie ma nic przyjemniejszego od satysfakcji z własnego dzieła. Niezależnie od dziedziny. Może teraz spróbujesz swoich sił w projektowaniu graficznym? Znajdziesz tutaj 10, według nas najlepszych, programów graficznych różnego przeznaczenia, dzięki którym stworzysz identyfikację wizualną swojej firmy, zmontujesz wideo z wesela, a nawet przygotujesz własną koszulkę do druku!

Pozycjonowanie sklepu internetowego – od czego zacząć?

Skuteczne pozycjonowanie sklepów internetowych to bardzo obszerny temat. Jako przedsiębiorcy nie mamy wystarczająco czasu, aby optymalnie go zgłębić. Powoduje to ogólną niechęć do branży SEO. Na tę jednak nie możemy sobie pozwolić. Zamiast tego lepiej jest poznać podstawy pozycjonowania sklepów internetowych na własną rękę.
SEO - jak to działa? Kompendium wiedzy.

SEO – co się kryje pod tym pojęciem?

Skrót SEO na dobre zadomowił się w naszym języku i coraz częściej pojawia się w artykułach dotyczących promocji marki w internecie. Większość z nas kojarzy go jednak dość mgliście z pozycją strony www w wyszukiwarce, lecz nie wie, jakie działania tak naprawdę oznacza i co można dzięki nim zyskać.
Pozycjonowanie SEO tylko dla cierpliwych?

Kiedy będą widoczne efekty pozycjonowania?

Czekanie na efekty pozycjonowania strony internetowej może trwać od kilku tygodni do nawet kilkunastu miesięcy. Czas ten nie jest identyczny w przypadku każdej witryny, bo na cały proces indeksowania w Google ma wpływ wiele kwestii.
SEO - pomiary efektywności.

Efektywność SEO – jak ją mierzyć?

Nie jest rzeczą dziwną, że każdego klienta agencji SEO najbardziej interesuje to, skąd wiadomo, że pozycjonowanie działa. Jak mierzy się efekty pozycjonowania i kiedy wiadomo, że obrana strategia się sprawdza.
Załadowano wszystkie artykuły
Nie ma więcej artykułów.