darmowa konsultacja

Umocnimy Twój biznes.

Wypełnij formularz by skontaktować się z nami, a umówimy się z Tobą na krótką rozmowę, po której wykonamy audyt Twoich reklam. Całkowicie za darmo. 

pozwól się zauważyć

Grafika reklamowa

Materiały graficzne, które tworzymy, cechuje czytelność i przyciąganie uwagi potencjalnego klienta. Wiemy, jak wykorzystać je, by Twój biznes wizualnie wyróżniał się spośród konkurencji. Zaufaj nam i pozwól się zauważyć!

Grafika reklamowa
Grafika reklamowa

grafika reklamowa

Pozwól sobie pokazać charakter.

Grafika powinna oddawać charakter biznesu. We współpracy nad Key Visualem Twoich reklam stawiamy nacisk na cechy, które wyróżniają Cię spośród konkurencji i podkreślamy je w kreacjach. Tworzymy spójne graficznie komunikaty wizualne do Social Media, które są nie tylko estetyczne, ale także precyzyjnie realizują cele kampanii performance. Współpracujemy także z naszymi Partnerami nad tworzeniem unikatowych i zapadających w pamięć brandingów czy wideo do kampanii, które świetnie sprzedają produkty, opowiadając ich historie.  

identyfikacja wizualna
Identyfikacja wizualna
Tworzymy spójny Key Visual nie tylko dla poszczególnych grafik reklamowych, ale także dla całego biznesu, dzięki czemu możesz wykorzystać go na stronie internetowej, plakatach czy wizytówkach.
Grafika reklamowa
Podkreślenie charakteru
Analizujemy Twój biznes i jego cechy charakterystyczne. Sprawdzamy co wyróżnia go spośród konkurencji i wyciągnięte wnioski wykorzystujemy do stworzenia brandingu dopasowanego do grupy Twoich odbiorców.
Grafika reklamowa
darmowa
poprawka
W każdej przygotowanej kreacji uwzględniamy możliwość wdrożenia darmowej poprawki. Zależy nam na tym, by przygotowywane kreacje były spójne z Twoimi oczekiwaniami.
Grafika reklamowa
Zrozumienie
biznesu
Wiemy, że grafiki w biznesie nie tylko spełniają funkcję estetyczną. Są także odpowiedzialne za generowanie ruchu, zauważenia, zainteresowania, a docelowo – konwersji. W kreacjach stawiamy na ich cechy sprzedażowe.

Nasze produkty

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach grafiki reklamowej.
Grafika reklamowa

Kompleksowo wspieramy biznesy w tworzeniu grafik reklamowych. Przygotowujemy pełną identyfikację wizualną dla naszych Partnerów, która pomaga im sprawnie realizować cele sprzedażowe. Do kampanii performance przygotowujemy także kreacje wideo. Na potrzeby Social Media tworzymy loga, księgi znaku czy plakaty reklamowe. Rozumiemy złożoność biznesu i odpowiadamy na jego aspekty estetyczne profesjonalnymi grafikami reklamowymi.

Tworzenie wideo

Grafiki DTP

Identyfikacja wizualna

Sprawdź nasze inne usługi:

tworzenie stron internetowych

Grafika reklamowa
Wykreuj swoją internetową rzeczywistość.

Budujemy strony internetowe gotowe do prowadzenia na nich kampanii performance, tak by Twoje reklamy przynosiły jak najlepsze efekty sprzedażowe. Tworzymy witryny atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dopasowane do wymogów wyszukiwarek. Skorzystaj z naszego wsparcia w tworzeniu stron internetowych i pozwól się zauważyć w sieci!

social media

Grafika reklamowa
Zbuduj swój social proof.

Social media to doskonałe narzędzie do budowania więzi z odbiorcami. Dzięki dobrze prowadzonym profilom organicznym możesz sprawnie kreować swój wizerunek w sieci. Kampanie płatne w SM to także niedoceniane źródło sprzedaży i pozyskiwania klientów. Zainwestuj w swoje media społecznościowe i pozwól się wypromować!

case study

Pozwól przekonać się naszymi wynikami.
Grafika reklamowa
Grafika reklamowa
Klienci mówią o nas:
Grafika reklamowa
Z Get Noticed Agency współpracujemy od 3 miesięcy, rozwijając wspólnie jeden z naszych sklepów - Open gift. Jestem pod ogromnym wrażeniem zespołu, który odpowiada za naszą współpracę oraz całej agencji! O nasze dobre relacje szczególnie dba Zbigniew. To niezwykle kompetentny, empatyczny, komunikatywny, bystry, zorientowany team leader z jakim miałem do czynienia w ciągu 16. lat działalności w sieci. Oczywiście za Zbyszkiem stoi praca innych osób z agencji, które wykonują bardzo dobrą pracę.


Paweł Frieske - ReflectGroup.pl

Właściciel
Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.


Zbigniew Czerniewicz - Cortland

Dyrektor generalny
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 8 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.


MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO

Dyrektor operacyjny
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.


DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT

właściciel
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.


Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce

kierownik ds. sprzedaży
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenię profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.


ewelina chrząścik

dietetyk
Firma Paxit współpracuje z Get Noticed Agency w zakresie Google Ads i działań SEO od 2020 roku. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanych efektów. Zaangażowanie i indywidualne podejście są dla nas niezmiernie istotne i taka właśnie jest ta współpraca. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem kolejnych usług, które będzie dla nas wykonywać Agencja w zakresie marketingu internetowego. Polecam.


Marcin Nowak

E-commerce Marketing Manager
Serdecznie polecam współpracę z Get Noticed. Z agencją współpracujemy od marca bieżącego roku w zakresie usługi Social Organic. Get Noticed w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zwiększanie naszych wyników oglądalności oraz skuteczności docierania poprzez wzrost liczby obserwujących nasz profil - zawodnika sportu żużlowego. Tematyka, jak i profil, dosyć specyficzna, polegająca na promocji zawodowego sportowca, ale zespół Get Noticed żadnych wyzwań się nie boi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Tomasz Buszkiewicz - Bush Racing

Manager
Serdecznie polecam współpracę z agencją Get Noticed. Z agencją współpracujemy od 2 lat w zakresie usług: SEO, Google Ads i Instagram Organic. Agencja w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o wyniki reklamowe, terminowość oraz kontakt z klientem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam Get Noticed Agency wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Łukasz Wagner - SanSwiss

Prezes zarządu
Nasza współpraca trwa już około 8 miesięcy, a my jako zespół MYLAQ bardzo cieszymy się z tak owocnego czasu z Get Noticed. Komunikacja jest na najwyższym poziomie, bardzo szybko dostajemy odpowiedzi na wszelkie pytania. Statusowe spotkania zawsze odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Wszystko jest zawsze na czas, a My nie musimy martwić się o jakiekolwiek problemy. Nasze wyniki poprawiły się po rozpoczęciu współpracy z Get Noticed i bardzo cieszymy się z Naszego wspólnego sukcesu. Dzielimy się wzajemnie pomysłami i uwagami, każdy dodaje swoją część do tworzenia świetnej współpracy.


Zespół MYLAQ

Cosmo Group sp. z o.o.
Grafika reklamowa

newsletter

Zapisz się do newslettera!

Nowości, porady, informacje o usługach zwiększających rentowność, darmowe materiały edukacyjne i dużo więcej. Wybierz jaka treść Cię interesuje i ciesz się swoją dawką wiedzy!