Specjalista / Senior SEO

Opis oferty

Jesteśmy Get Noticed, czyli jedną z najszybciej rozwijających się agencji performance marketingu w Polsce! Aktualnie nasz zespół to 28 specjalistów. Agencja posiada 8 działów, dzięki którym sprawnie i kompetentnie prowadzimy projekty. Są to: Google Ads, Facebook Ads, SEO, Social Media, Customer Success, Graphic Design, New Business oraz Analityka.

Z każdym z tych działów będziecie współpracować oraz każdy z tych działów minimum raz w miesiącu prowadzi wewnętrzne szkolenia, aby każdy mógł stale rozwijać swoje kompetencje.

To wszystko w samym centrum Poznania, w nowoczesnym biurze ze świetnymi Liderami oraz Menedżerami działów. Dodatkowo wsparcie zarządu, który nie jest oderwany od rzeczywistości i bardzo czynnie bierze udział w rozwoju agencji i wspieraniu każdego w Get Noticed. Zobacz, jak u nas jest:

www.facebook.com/getnoticedagency/

Jesteś spoza Poznania? Żaden problem, nasze biuro zlokalizowane jest zaledwie 3 minuty od dworca (z zegarkiem w ręku!).

Teraz trochę suchych faktów:
Nasze portfolio klientów jest bardzo zróżnicowane. Prowadzimy kampanie z budżetami 1000, 10 000 jak i 100 000 zł miesięcznie. Nad rozwojem ofertowania czuwa Team Leader, który pilnuje wysokiej jakości procesu, wspiera w trudnych zadaniach i angażuje dział do ciągłego rozwijania się. Dodatkowo zawsze możesz liczyć na wsparcie zarządu, który także aktywnie uczestniczy w procesie ofertowania, budowania wizerunku firmy i nawiązywania relacji z partnerami.

Agencja posiada najwyższy status Partnera Premier od Google (tylko 3% agencji w Polsce posiada takie wyróżnienie), status Facebook Marketing Partner oraz Microsoft Advertising Certified Professional.

Na stanowisko Specjalisty SEO poszukujemy osoby z minimum rocznym doświadczeniem. Osoby, która interesuje się pozycjonowaniem nie tylko w pracy, ale i poza nią. Osoby, która nie boi się postępującej automatyzacji, tylko dostrzega w niej pole do optymalizacji i udoskonalenia swojej pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy z agencją marketingową lub w agencji marketingowej. Doświadczenie w pracy z klientami eCommerce i znajomość popularnych systemów CMS (Idosell, Shoper, RedCart, PrestaShop, Magento, WordPress) będzie sporą zaletą.

przekonaliśmy cię?

To świetnie! Aplikuj teraz lub czytaj dalej, by poznać nas lepiej.

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań jako Specjalista/ Senior SEO będą należeć:
  • przygotowywanie i wdrażanie strategii SEO,
  • tworzenie audytów SEO,
  • przygotowywanie wytycznych dotyczących optymalizacji treści,
  • współpraca i nadzorowanie zewnętrznych copywriterów,
  • monitorowanie efektów prowadzonych działań i ich raportowanie,
  • rekomendowanie i wdrażanie narzędzi ułatwiających i automatyzujących działania SEO,
  • link building.

Ważne dla nas są:
  • przynajmniej roczne doświadczenie w SEO, mile widziane doświadczenie z pracą w agencji,
  • umiejętność tworzenia oraz wdrażania strategii link building,
  • doświadczenie w przygotowywaniu audytów SEO,
  • mile widziane doświadczenie w budowie zaplecza pozycjonerskiego,
  • podejście procesowe, umiejętność pracy z programami do zarządzania projektami,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google PageSpeed Insight, Lighthouse, Senuto, Semstorm, Majestic, Ahrefs, Screaming Frog,
  • podstawowa znajomości HTML oraz CSS pod kątem wykorzystania i modyfikacji na rzecz SEO,
  • znajomość aktualnych trendów i technik optymalizacji SEO.
Plusem będzie dodatkowo:
  • proaktywność – silnie związana z ciągłym rozwojem,
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • sumienność i skrupulatność w wykonywanej pracy.

W zamian za to oferujemy:

  • pełnej otwartości i szacunku atmosfery,
  • wsparcia od każdego z działów w firmie,
  • własnego Macbooka,
  • udziału w konferencjach i szkoleniach,
  • wynagrodzenia adekwatnego do umiejętności,
  • pakiet medyczny Medicover i Multisport po okresie próbnym.

Jeżeli dotarliście aż do tego miejsca to znaczy, że zainteresowała Was nasza oferta :)