darmowa konsultacja

Umocnimy Twój biznes.

Wypełnij formularz by skontaktować się z nami, a umówimy się z Tobą na krótką rozmowę, po której wykonamy audyt Twoich reklam. Całkowicie za darmo. 

Key Visual grafik reklamowych

Pozwól się rozpoznać.

Łączymy branding marki z jej codziennymi działaniami. Kreujemy unikalne systemy wizualne (Key Visual) grafik reklamowych.
Key Visual grafik reklamowych
skupiamy się
na celu
podejście
biznesowe
doświadczenie
w różnych branżach
2 poprawki
w cenie

Zyskaj na czasie i jakości.

Posiadanie Key Visualu ułatwia tworzenie całości materiałów graficznych, zapewniając ich spójność i budując rozpoznawalność marki. Oszczędza czas, ponieważ nie ma potrzeby wymyślania projektów od zera.

 

Zostań zapamiętany przez swoich klientów i sprzedawaj więcej.

Grafiki przygotowujemy z myślą o ich użyteczności i zadaniu, jakie mają spełnić. Dbamy o ich atrakcyjność i zauważalność, nie zapominając o tym, że przede wszystkim muszą konwertować.

 

Zbuduj profesjonalny wizerunek.

Spójny obraz marki zwiększa rozpoznawalność. Key Visual spina w całość identyfikację wizualną z działaniami marki zarówno w Internecie jak i poza nim. Jeśli nie posiadasz swojego brandingu, możemy taki dla Ciebie stworzyć. Dowiedz się więcej tutaj.

Key visual to wsparcie Twojego biznesu.

Przewodni motyw graficzny (Key Visual), sprawia, że rozpoznajemy markę, zanim zobaczymy jej nazwę czy logo. Tworzy ją charakterystyczna kompozycja, kolory, kształty, typografia czy zdjęcia. Spaja Identyfikację wizualną z materiałami graficznymi marki, które wypuszczane są na co dzień. Można o nich myśleć jako o graficznych cegiełkach, stworzonych na podstawie Identyfikacji wizualnej, dzięki którym tworzymy charakterystyczne i spójne grafiki. Key Visual to zazwyczaj pliki otwarte, które mogą obsłużyć graficy i osoby potrafiące obsługiwać programy graficzne.
Gdy tworzymy grafiki reklamowe dla naszych klientów, tworzymy je na podstawie Key Visualu brandu. Jeśli go nie posiadają, przygotowujemy taki na potrzeby działań reklamowych w ramach usługi (Kampanii SEM i PPC czy Social Media). Jeśli nie jesteś naszym Klientem, a potrzebujesz zbudować spójny wizerunek marki, możemy zaprojektować pełny Key Visual czy Identyfikację wizualną z logo.
przykład key visuala
Key Visual grafik reklamowych

Zobacz pakiet grafik zbudowanych na podstawie Key Visuala zawierający feed Instagramowy, posty organiczne i grafikę reklamową.

Key Visual grafik reklamowych

O uwagę klienta w Internecie musimy walczyć z coraz to krótszym czasem i nie wyobrażamy sobie kampanii reklamowych bez zmyślnie zaprojektowanych i łapiących oko grafik. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że komunikat wizualny ludzki mózg przetwarza 6 do 600 razy szybciej niż tekst. To nasz sekret, pozwól się przekonać :)

Zofia Ziółkowska

Head Graphic Design

baza wiedzy

Dlaczego Key Visual jest tak istotny w grafice reklamowej?

Grafiki używane do reklamy w sieci mają ograniczoną przestrzeń i zazwyczaj nie ma miejsca na duże logo. By zadbać o rozpoznawalność, musimy sprawić, by sam styl graficzny grafiki przywodził na myśl markę.

Czym różni się Key Visual od Identyfikacji Wizualnej?

Identyfikacja wizualna to zbiór opisanych parametrów (np. kolorów, typografii) zasad kompozycji, sposobu konstrukcji grafik. Takiego swojego rodzaju podręcznik wizualny marki. Key Visual to zestaw elementów, graficznych klocków, stworzonych w zgodzie z Identyfikacją wizualną. Z tych elementów, można łatwo złożyć dowolny projekt graficzny dla marki, który będzie rozpoznawalny nawet bez użycia loga. Do wykorzystania Key Visualu potrzebne są umiejętności i programy graficzne.

Zalety posiadania Key Visualu

Budujesz spójność komunikacji

Opłacalność finansowa

Tworząc nowe materiały graficzne, nie będzie potrzeba ich wymyślać od zera, co przełoży się na ich łatwość i szybkość wykonana.

Szybkość tworzenia materiałów graficznych

potrzebujesz postu na Facebooka na cito? Nie ma problemu. Z Key Visualem sprawnie i szybko powstanie taka grafika.