Indywidualna strategia SEO szyta na potrzeby Twojej strony
Skupienie na najskuteczniejszych frazach kluczowych
Linki tylko z pewnych i wartościowych źródeł
Długotrwałe wyniki

Pozwól swojej stronie zaistnieć w Google.

Starasz się, by Twoja strona internetowa była atrakcyjna i oferowała klientowi to, czego potrzebuje, a mimo to pozostaje niewidoczna w Google? Niestety, nawet najlepsza strona nie obroni się sama. Potrzebuje przemyślanej i sukcesywnie realizowanej strategii SEO, by zajęła wysokie wyniki w wyszukiwarce i zainteresowała nowych klientów, a Tobie pozwoliła zarabiać. My tę strategię dla Ciebie przygotujemy i zrealizujemy!

Zdobądź, ale też utrzymaj wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Chcemy, by Twoja strona przynosiła Ci długotrwałe zyski. Dlatego strategię SEO tworzymy tak, by owszem, zaobserwować szybką poprawę, ale przede wszystkim wypracować solidną i trwałą pozycję w Google. Bez nagłych zrywów i obsunięć. W tym celu regularnie pozyskujemy wartościowe linki wyłącznie ze sprawdzonych miejsc i optymalizujemy nawet najdrobniejsze rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieistotne, a które nierzadko decydują o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Cierpliwość i wytrwałość – to klucz do skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Pozwól nam wykorzystać tę wiedzę i umiejętności na Twoją korzyść!

Dotrzyj do większej liczby klientów i obserwuj rosnące zyski.

Z naszą pomocą Twoja strona internetowa zajmie TOP-owe pozycje w Google i pokaże się klientom poszukującym usług lub produktów, jakie oferujesz. A od tego już tylko krok do sprzedaży i rosnących zysków. Skupimy się zarówno na ogólnych frazach kluczowych, które pozwolą Ci zaistnieć na ogólnokrajowym rynku, jak i na bardziej precyzyjnych keywordach – te docierają do węższej grupy odbiorców, ale za to przynoszą szybkie wyniki. Widzisz? Mamy konkretny pomysł na strategię idealną!

Pokonaj konkurencję.

Zajmij miejsce w Google, które teraz zajmuje konkurencja. Zdobądź klientów, którzy teraz – zamiast korzystać z Twojej usługi lub produktu – korzystają z pomocy innych. Ale zacznij walkę o to już teraz, bo każdy dzień zwłoki, to kolejny dzień na korzyść Twojej konkurencji. Ona nie śpi. Ty też nie powinieneś.

Zwiększ rozpoznawalność marki i umocnij swoją pozycję na rynku.

Im wyżej i częściej Twoja strona pojawia się w wynikach wyszukiwania Google, tym częściej klienci się z nią stykają. A to sprawia, że Twoja marka zostaje w ich pamięci i rezerwuje sobie miejsce w ich podświadomości. Następnym razem, kiedy usłyszą o usłudze lub produkcie, który oferujesz, przypomną sobie Twoją stronę i nawet jeśli nie od razu, to w końcu wpadną na zakupy. To wszystko zyskasz z dobrze dobraną i zoptymalizowaną strategią SEO. Taką dla Ciebie opracujemy!

sprawdź historie zadowolonych klientów

Nie istnieje jedna uniwersalna strategia SEO

Wybierz pozycjonowanie skrojone idealnie do Twoich potrzeb.

Każde zlecenie to dla nas nowa, indywidualna historia. Gwarantujemy, że strategię stworzymy dla Ciebie od podstaw i uwzględnimy w niej takie słowa kluczowe i kolejność działań, jakich potrzebuje Twoja strona WWW. W zależności od tego, w jakiej branży działasz, co chcesz osiągnąć w pierwszej kolejności i jaki budżet możesz aktualnie zarezerwować na pozycjonowanie strony internetowej.

Co składa się na pozycjonowanie strony internetowej?

Optymalizacja strony pod wymagania wyszukiwarki Google

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w algorytmie Google, a upodobania robota indeksującego znamy doskonale. Dzięki temu masz pewność, że zoptymalizujemy Twoją stronę tak, by była maksymalnie przyjazna wyszukiwarce. Udoskonalimy wszystko, co trzeba: kod strony, strukturę zawartych w niej informacji i adresów URL, grafiki i teksty. Przyjrzymy się również profilowi linków i poprawimy prędkość działania strony oraz jej responsywność.

Potrzebujesz nowych tekstów na stronę, w pełni zoptymalizowanych pod SEO? Zleć nam copywriting SEO.

Dobór najbardziej efektywnych słów kluczowych i włączenie ich do strony

Słowa kluczowe to jeden z fundamentalnych elementów strategii SEO. Na tym etapie, przy pomocy sprawdzonych narzędzi, dobieramy najbardziej efektywne keywordy dla Twojego biznesu. Są to przede wszystkim ogólne słowa kluczowe, z którymi wypozycjonujemy Twoją stronę bez ograniczeń geograficznych – na całą Polskę oraz nieco węższe tematycznie, z którymi dotrzemy do mniejszej, ale za to specyficznej grupy odbiorców. Tak dobrane słowa kluczowe umiejętnie umieszczamy w treści, która wypełnia Twoją stronę WWW.

Interesuje Cię pozycjonowanie lokalne? W tym też pomożemy.

Link building – pozyskanie wartościowych linków do Twojej strony

Ilość i jakość linków prowadzących do Twojej strony to jeden z najważniejszych parametrów, na podstawie których robot Google ją ocenia. Dlaczego? To proste. Jeśli ktoś często wspomina Twoją stronę, to znak, że daje ona czytelnikom jakąś wartość. A takie strony robot Google bardzo lubi. W strategii SEO, jaką stworzymy dla Ciebie, nie może więc zabraknąć link buildingu. Pozyskamy wartościowe linki ze sprawdzonych źródeł i w odpowiedniej ilości. Wyłącznie takie, które będą sprzyjać wizerunkowi Twojej firmy.

Już pozycjonujesz swoją stronę internetową i chcesz sprawdzić, czy robisz to dobrze?

Dlaczego pozycjonowanie strony internetowej z Get Noticed?

Przede wszystkim dlatego, że mamy umiejętności, doświadczenie i wiedzę; zarówno kwalifikacje, jak i predyspozycje. Pozycjonowanie stron internetowych to główny trzon naszej działalności. Wspieramy firmowe strony WWW i sklepy internetowe. Pomagamy w pozycjonowaniu największych, średnich i małych marek, ogólnokrajowo i lokalnie. SEO prowadzimy na podstawie danych, nie intuicji. Stawiamy na partnerskie relacje z naszymi klientami i transparentność działań. W każdym momencie współpracy będziesz mieć pełny wgląd w to, nad czym pracujemy i jakie przynosi to rezultaty.

Brzmi dobrze?

Pozwól nam poprowadzić Twoją kampanię SEO.

Wypełnij formularz, a po maksymalnie kilku dniach odezwiemy się z konkretnym pomysłem na to, jak możemy pomóc w zwiększeniu widoczności Twojej strony.