Program partnerski

Sprawdź ofertę naszego programu partnerskiego i korzystaj na polecaniu firm zainteresowanych naszymi usługami!

Nie znasz się na reklamie internetowej, a chciałbyś na niej zarabiać?

Obopólne korzyści

Współpracę opieramy na zasadach obopólnych korzyści. Dbamy o rozwój naszych klientów i partnerów biznesowych - wspólnie budujemy realną wartość, wspieramy się i edukujemy. Na partnerstwie opartym o wzajemne działania zyskuje każda ze stron!

Pasywny dochód

Przez okres 12 miesięcy będziesz otrzymywać od nas prowizję wynoszącą 10% wartości każdej faktury!

Dołącz do grona obecnych partnerów

Wdrożymy i skonfigurujemy API konwersji, dzięki czemu będziesz mieć możliwość efektywnego monitorowania interakcji wykonywanych przez użytkowników systemów iOS 14 lub nowszych. Zbieraj dane o odbiorcach Twojej marki z pominięciem systemów App Tracking Transparency.

Program partnerski

Dodatkowe dochody

Otrzymujesz regularne źródło dochodów z prowizji od poleconych Klientów: 10% wartości kontraktu! To jeden z najatrakcyjniejszych programów partnerskich na rynku!

Program partnerski

Pełne wsparcie

Otrzymujesz dedykowanego opiekuna i pełne wsparcie od pierwszego dnia współpracy. Nasi Doradcy zadbają o to, by wszystko było dla Ciebie przejrzyste.

Program partnerski

Nowi klienci

Rozszerzasz bazę sprzedażową o nowych klientów i nowe rynki, dzięki wzajemnym rekomendacjom. Współpracujemy z setkami firm, które mogą korzystać także z Twoich usług.

Program partnerski

Elastyczne warunki

Nasza umowa do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz korzystać z benefitów naszego programu tak długo, jak tylko chcesz i w sposób, który będzie dogodny dla Ciebie.

Solidny Partner w zakresie
digital marketingu przyda się, gdy:

Usługi, w których możemy Ci pomóc:
Precyzyjna analityka zbieranych danych umożliwia podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o liczby i statystyki, co jest kluczowe dla rozwoju. Analiza efektywności prowadzonych reklam pozwala na skalowanie biznesu, zwiększanie przychodów i optymalizację strategii marketingowej. Zaufaj naszym ekspertom i pozwól skonfigurować oraz analizować swoje dane dla lepszych wyników!
Globalizacja to źródło możliwości, zwłaszcza dla branży e-commerce. W dzisiejszych czasach gospodarka jest nie tylko coraz bardziej otwarta, ale również konkurencyjna. Zarówno wprowadzenie biznesu na rynek zagraniczny, jak i promocja firmy funkcjonującej już na arenie międzynarodowej, może zapewnić wiele korzyści. Jest to możliwe natomiast jedynie w sytuacji, w której za tymi procesami stoją doświadczeni specjaliści. Sprzedaż transgraniczna jest jednym z kluczowych kierunków rozwoju dla e-commerce na najbliższe lata!
Materiały graficzne, które tworzymy, wyróżniają się nie tylko czytelnością, ale także umiejętnością przyciągania uwagi potencjalnego klienta. Nasze projekty są starannie dopracowane, aby skutecznie komunikować Twoje przesłanie i wzmocnić wizerunek Twojej marki. Rozumiemy, jak ważne jest wykorzystanie grafiki w celu wizualnego wyróżnienia się Twojego biznesu spośród konkurencji. Tworzymy unikalne, zapadające w pamięć projekty, które przyciągają i utrzymują zainteresowanie odbiorców. Zaufaj naszej kreatywności i pozwól się zauważyć!
Kampanie reklamowe oferują szeroki zakres możliwości dotarcia do potencjalnych klientów, dostosowanych do różnych grup docelowych i preferencji. Są skuteczne i zapewniają szybkie efekty, co jest kluczowe w dynamicznym świecie marketingu internetowego. Zwiększ ruch i przychody z Twojej strony internetowej, wykorzystując precyzyjnie skonfigurowane kampanie PPC, które są dostosowane do potrzeb Twojego biznesu i celów marketingowych. Pozwól sobie na maksymalizację zwrotu z inwestycji!
Odkryj, jak marketing automation może zrewolucjonizować Twoje działania marketingowe. Personalizacja, efektywność i zaawansowana analityka w jednym miejscu, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i poprawić wyniki Twojego biznesu.
Pozycjonowanie to długotrwała inwestycja w stałe przychody z Twojej strony internetowej. Dzięki precyzyjnie dobranej strategii frazy kluczowe generują kaloryczny ruch, a wdrożony audyt SEO i UX pozwala na szybkie konwertowanie tego ruchu w sprzedaż. Pozwól nam zoptymalizować Twoją stronę i przekonaj się, że SEO daje zauważalne efekty!
Social media to doskonałe narzędzie do budowania więzi z odbiorcami. Dzięki dobrze prowadzonym profilom organicznym możesz sprawnie kreować swój wizerunek w sieci. Kampanie płatne w SM to także niedoceniane źródło sprzedaży i pozyskiwania klientów. Zainwestuj w swoje media społecznościowe i pozwól się wypromować!
Budujemy strony internetowe gotowe do prowadzenia na nich kampanii performance, tak by Twoje reklamy przynosiły jak najlepsze efekty sprzedażowe. Tworzymy witryny atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dopasowane do wymogów wyszukiwarek. Skorzystaj z naszego wsparcia w tworzeniu stron internetowych i pozwól się zauważyć w sieci!

Jak wygląda współpraca?​

Stawiamy na minimum formalności i maksimum zaangażowania. Poprosimy Cię o podpisanie umowy o współpracy partnerskiej, a następnie przystępujemy do pracy:

Przekazujesz kontakt do potencjalnie zainteresowanego klienta

Przygotowujemy strategię i rozpoczynamy negocjacje

Finalizujemy umowę z klientem
i wypłacamy należną Ci prowizję

Partnerzy Get Noticed

Dołącz do Programu Partnerskiego Get Noticed

Przez okres 12 miesięcy będziesz otrzymywać od nas prowizję wynoszącą 10% wartości każdej faktury! Możesz zapewnić nam dużą ilość wartościowych kontaktów? Skontaktuj się z nami!

Mówią o nas

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!