Porozmawiajmy o Analityce Internetowej

Dowiedz się, co możesz zyskać dzięki analityce!

Umów się na spotkanie z naszym ekspertem podczas Targów E-handlu, podczas którego przeprowadzimy audyt analityki internetowej i podpowiemy, jak możesz poprawić wydajność swoich działań marketingowych.

Targi Ehandlu - analiza analityki internetowej
Targi Ehandlu - analiza analityki internetowej
Kim jesteśmy?
Dostarczamy zauważalne efekty w oparciu o dane, statystyki i wiedzę naszych specjalistów!

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków performance marketingu i wizerunku w Internecie. Nasze działania realizujemy z sukcesami zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Konsekwentnie realizujemy założenia jakościowej i skutecznej pomocy w skalowaniu biznesów naszych klientów. Dbamy o to by realizowane działania dostarczały nie tylko widoczność, ale przede wszystkim zauważalny efekt!

Na co dzień wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania, a nasze działania opieramy o dane i statystyki na temat użytkowników. Nasz zespół ekspertów od analityki internetowej czuwa nad tym, by nasi Klienci mogli korzystać z realnych informacji o ruchu na stronie, a także pomagają optymalizować i wykorzystywać tę wiedzę w praktyce. 

 

Porozmawiaj z naszymi Ekspertami

Spotkajmy się podczas Targów!

Będziesz na Targach E-handlu? Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami! Podczas rozmowy poznamy lepiej specyfikę Twojego biznesu i przeanalizujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania analityki internetowej. Oczywiście bardzo chętnie odpowiemy także na Twoje pytania, jak i przeprowadzimy audyt narzędzi mierzących ruch na stronie.

Wybierz jeden z dostępnych terminów 27.10 lub podejdź na nasze stoisko, które znajdziesz na miejscu D6.5.

Targi Ehandlu - analiza analityki internetowej

blog

Dowiedz się więcej o analityce internetowej

Regularnie publikujemy na tematy związane z analityą. Sprawdź naszego bloga i korzystaj z wiedzy ekspertów.

Targi Ehandlu - analiza analityki internetowej