Analiza Rynków przed Ekspansją

Sprawdź, który kierunek ekspansji jest dla Ciebie najlepszy!

Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami podczas Targów E-handlu. Przeanalizujemy najlepsze kierunki ekspansji dla Twojej firmy i podpowiemy, jak się odpowiednio do niej przygotować. 

Targi Ehandlu - analiza rynków przed ekspansją
Targi Ehandlu - analiza rynków przed ekspansją
Kim jesteśmy?
Pomagamy rozpocząć i prowadzić biznes za granicą - krok po kroku

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków performance marketingu i wizerunku w Internecie. Nasze działania realizujemy z sukcesami zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Konsekwentnie realizujemy założenia jakościowej i skutecznej pomocy w skalowaniu biznesów naszych klientów. Dbamy o to by realizowane działania dostarczały nie tylko widoczność, ale przede wszystkim zauważalny efekt!

Jako pierwsza agencja reklamowa w Polsce uruchomiliśmy usługę kompleksowej pomocy w ekspansji, w ramach której nasi eksperci wspierają Klientów na każdym etapie prowadzenia działań na rynkach zagranicznych. Dostarczamy niezbędne rozwiązania w zakresie analizy rynków, lokalizacji, logistyki, jak i marketingu, Jesteśmy także 1 z 10 firm w Polsce, które Google rekomenduje w działaniach skupionych na ekspansję zagraniczną!

 

Porozmawiaj z naszymi Ekspertami

Spotkajmy się podczas Targów!

Będziesz na Targach E-handlu? Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami! Podczas rozmowy poznamy lepiej specyfikę Twojego biznesu i przeanalizujemy dla Ciebie najlepsze kierunki ekspansji. Ponadto podpowiemy, jak się przygotować, na co zwrócić uwagę i z których rozwiązań warto skorzystać! Oczywiście bardzo chętnie odpowiemy także na Twoje pytania. 

Wybierz jeden z dostępnych terminów 27.10 lub podejdź na nasze stoisko, które znajdziesz na miejscu D6.5.

Targi Ehandlu - analiza rynków przed ekspansją

blog

Dowiedz się więcej o ekspansji

Regularnie publikujemy na tematy związane z ekspansją zagraniczną. Sprawdź naszego bloga i korzystaj z wiedzy ekspertów.

Targi Ehandlu - analiza rynków przed ekspansją