Bring Your Own Problem

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojego biznesu

Umów się na spotkanie z CEO Get Noticed Agency.
Opowiedz o wyzwaniach i problemach, które napotykasz podczas prowadzenia firmy. Wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniami!
Targi Ehandlu - Bring your own problem
Targi Ehandlu - Bring your own problem
Kim jesteśmy?
Biznesowe doświadczenie i jakość potwierdzona przez największych!

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków performance marketingu i wizerunku w Internecie. Sukces zespołu nie byłby jednak możliwy dzięki właściwemu zarządzaniu i wyciąganiu wniosków z popełnionych błędów.

CEO Get Noticed Agency – Basia Garczyńska i Michał Garczyński, to przedsiębiorcy, którzy od blisko 10 lat zarządzają firmami w różnych branżach. Ten czas obfitował w wiele doświadczeń, nauki oraz najróżniejszych strategii i pomysłów. Po wielu latach prowadzenia własnego biznesu chętnie dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń, konferencji, jak i spotkań networkingowych.

Porozmawiaj z naszymi Ekspertami

Spotkajmy się podczas Targów!

Będziesz na Targach E-handlu? Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami! Podczas rozmowy możesz opowiedzieć nam o wyzwaniach swojego biznesu, a my postaramy się zaproponować nasze pomysły na rozwiązania. Postaramy się doradzić i przedstawić nasze spojrzenie na okoliczności towarzyszące Twojemu biznesowi. 

Wybierz jeden z dostępnych terminów 27.10 lub podejdź na nasze stoisko, które znajdziesz na miejscu D6.5.

Targi Ehandlu - Bring your own problem