Porozmawiajmy o kampaniach SEM i PPC

Dowiedz się, jak skalować przychody dzięki kampaniom SEM i PPC!

Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami podczas Targów E-handlu. Przeanalizujemy Twoje obecne działania reklamowe i podpowiemy, co możesz poprawić, by osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Odpowiemy także na Twoje pytania i opowiemy o możliwościach innych systemów reklamowych!

Targi Ehandlu - sem i ppc
Kim jesteśmy?
Pomagamy naszym Klientom skalować przychody!

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków performance marketingu i wizerunku w Internecie. Nasze działania realizujemy z sukcesami zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Konsekwentnie realizujemy założenia jakościowej i skutecznej pomocy w skalowaniu biznesów naszych klientów. Dbamy o to by realizowane działania dostarczały nie tylko widoczność, ale przede wszystkim zauważalny efekt!

Jakość oraz efekty naszej pracy zostały docenione przez najważniejsze marki w środowisku reklamy internetowej. Należymy do 3% najlepszych polskich agencji Google Ads w Polsce (posiadamy status Google Premier Partner 2023), posiadamy także status Meta Business Partner (w ramach kampanii Facebook i Instagram Ads) i Microsoft Advertising Partner, a także certyfikaty: LinkedIn Strategy Certification, Microsoft Advertising Certified Professional oraz Akademia Allegro! 

 

Porozmawiaj z naszymi Ekspertami

Spotkajmy się podczas Targów!

Będziesz na Targach E-handlu? Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami! Podczas rozmowy poznamy lepiej specyfikę Twojego biznesu i przeanalizujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania reklamowe. Ponadto podpowiemy, jak możesz poprawić efektywność swoich kampanii oraz gdzie jeszcze warto reklamować swoją markę.

Wybierz jeden z dostępnych terminów 27.10 lub podejdź na nasze stoisko, które znajdziesz na miejscu D6.5.

Targi Ehandlu - sem i ppc

blog

Dowiedz się więcej o SEM i PPC

Regularnie publikujemy na tematy związane z kampaniami reklamowymi Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads czy Allegro Ads. Sprawdź naszego bloga i korzystaj z wiedzy ekspertów.

Targi Ehandlu - sem i ppc