Spotkajmy się!

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojego biznesu.

Bierzesz udział w Targach E-handlu w Warszawie? Szukasz rozwiązań, które pomogą w skalowaniu przychodów z Twojego biznesu?
Spotkaj się z naszymi ekspertami. Wybierz spośród dostępnych konsultacji i umów się na spotkanie z nami podczas Targów E-handlu!
Targi Ehandlu - strona główna
Targi Ehandlu - strona główna
Kim jesteśmy?
Biznesowe doświadczenie, nowoczesne rozwiązania i jakość potwierdzona przez największych!

Jesteśmy zespołem doświadczonych praktyków performance marketingu i wizerunku w Internecie. Nasze działania realizujemy z sukcesami zarówno na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Konsekwentnie realizujemy założenia jakościowej i skutecznej pomocy w skalowaniu biznesów naszych klientów. Dbamy o to by realizowane działania dostarczały nie tylko widoczność, ale przede wszystkim zauważalny efekt!

Jakość oraz efekty naszej pracy zostały docenione przez najważniejsze marki w środowisku reklamy internetowej. Należymy do 3% najlepszych polskich agencji Google Ads w Polsce (posiadamy status Google Premier Partner 2023), posiadamy także status Meta Business Partner (w ramach kampanii Facebook i Instagram Ads) i Microsoft Advertising Partner, a także certyfikaty: LinkedIn Strategy Certification, Microsoft Advertising Certified Professional oraz Akademia Allegro! 

Spotkajmy się podczas Targów!

Będziesz na Targach E-handlu? Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami! Podczas rozmowy możesz opowiedzieć nam o wyzwaniach swojego biznesu, a my postaramy się zaproponować nasze pomysły na rozwiązania. Postaramy się doradzić i przedstawić nasze spojrzenie na okoliczności towarzyszące Twojemu biznesowi.

Wybierz spośród poniższych konsultacji lub podejdź na nasze stoisko, które znajdziesz na miejscu D6.5.

Konsultacja Ekspansja Zagraniczna

Targi Ehandlu - strona główna
Sprawdź, który rynek będzie
najlepszy dla Ciebie!

Porozmawiaj z naszymi ekspertami i opowiedz o swoim biznesie. Na podstawie przekazanych informacji przeanalizujemy i doradzimy Ci najlepsze kierunki ekspansji zagranicznej. Ponadto podpowiemy, jak się przygotować do tych działań.

Bring Your Own Problem (BYOP)

Targi Ehandlu - strona główna
Porozmawiajmy o rozwiązaniach
w biznesie

Spotkaj się z CEO Get Noticed Agency i wymień się doświadczeniami odnośnie prowadzenia biznesu. Opowiedz o swoich wyzwaniach i celach, dowiedz się, jak na Twoją sytuację spoglądają inni przedsiębiorcy oraz jakie rozwiązania wdrożyliby na Twoim miejscu.

Konsultacja Analityki Internetowej

Targi Ehandlu - strona główna
Sprawdź czy zbierasz dane
poprawnie!

Nasz ekspert analityki internetowej sprawdzi to, czy monitorowanie ruchu na Twojej stronie jest wdrożone poprawnie. Doradzimy Ci rozwiązania, dzięki którym będziesz gromadzić dokładniejsze dane, a także podpowiemy, jak analizować zebrane informacje.

Konsultacja SEM i PPC

Targi Ehandlu - strona główna
Czy Twoje działania reklamowe są
prowadzone właściwie?

Umów się na konsultację z naszymi ekspertami systemów reklamowych Google Ads, Facebook Ads, Microsoft Ads i innych. Odpowiemy na Twoje pytania o reklamę w Internecie, doradzimy rozwiązania i sprawdzimy czy można wycisnąć z reklamy więcej!