kariera

Pozwól się zatrudnić i rozwinąć swoje możliwości.

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących agencji performance marketingu w Polsce. Mieścimy się w samym centrum Poznania w nowoczesnym biurze na ul. Towarowej. To idealne miejsce na integracje, szkolenia, wypady po pracy czy otwartość na pracę z całej Polski, ponieważ do dworca mamy jedynie 3 minuty!
Kariera
Kariera
Kariera
Poznaj nas bliżej

Krótko o Get Noticed Agency

Historia Get Noticed Agency zaczęła się ponad 3 lata temu w Poznaniu przy ulicy Matejki 2. Po niespełna 3 miesiącach wyprowadziliśmy się na poddasze pięknej Willi na Łazarzu na ul. Marii Konopnickiej 14/3. Myśleliśmy, że 150 metrów w zupełności wystarczy, aby móc się rozwijać. To była prawda, jednak biuro znowu okazało się ciasne i w listopadzie 2021 roku przeprowadziliśmy się do biura o powierzchni około 450 m2 aby skupić się na aktualnych potrzebach, ale nie martwić się też o przyszłość!

Szkolenia wewnętrzne

Każdy z 8 działów minimum raz w miesiącu prowadzi szkolenia wewnętrzne. Po co? Aby każdy w agencji stale rozwijał swoje kompetencje i mógł zrozumieć, że tylko współpraca między wszystkimi działami może prowadzić do rozwoju agencji, a co za tym idzie swoich kompetencji! :)

Kariera

Integracje

Gry planszowe, wspólne wyjścia, wyjazdy, turnieje fify, bilard, piłkarzyki… To tylko niektóre z możliwości jakie posiadamy w naszym biurze. Dobra atmosfera w pracy, tolerancja, zrozumienie i empatia to wartości, które są dla nas niezwykle ważne i dzięki nim czujemy się jak prawdziwy zespół!

Kariera

Inspiracje zawsze pod ręką

Dla żądnych wiedzy prenumerujemy większość polskiej prasy marketingowej oraz co jakiś czas dokupujemy ciekawe książki, które poruszają zagadnienia nie tylko związane z marketingiem :)

Oprócz wiedzy drukowanej inwestujemy też w ta zdigitalizowaną i posiadamy dużo wartościowych kursów internetowych.

Kariera
nasi klienci

Razem osiągamy świetne wyniki.

słowa uznania

Klienci mówią o nas.

Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.
Zbigniew Czerniewicz - Cortland
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 5 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.
MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.
DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.
Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce
Z wielką przyjemnością chciałbym zarekomendować współpracę z firmą Get Noticed Agency. Z agencją współpracuję w zakresie Google Ads oraz Facebook Ads. Agencja posiada wykwalifikowanych specjalistów, oferuje podejście do wspierania biznesu, sugeruje rozwiązania poprawiające skuteczność reklam oraz dba o regularny kontakt z klientem. Dział kreatywny tworzy wysokiej klasy materiały graficzne, dzięki którym nasza marka zostaje zauważona przez naszych odbiorców. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Radosław Wojak - Villa Mia Premium Property
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw w marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenie profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.
ewelina chrząścik