Kariera

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących agencji digital marketingu 360 w Polsce.Mieścimy się w samym centrum Poznania w nowoczesnym biurze na ul. Towarowej. To idealne miejsce na integracje, szkolenia, wypady po pracy, czy otwartość na pracę z całej Polski, ponieważ do dworca mamy jedynie 3 minuty!
01

oferty pracy

(Senior) SEM Specialist

sprawdź

Junior Content SEO Specialist

sprawdź

Junior Google Ads Specialist

sprawdź

Digital Performance Marketing Manager

sprawdź

Junior HR&Administration Specialist

sprawdź

Sales/ New Business Specialist

sprawdź
03

kultura pracy

Rozwój kompetencji

W Get Noticed przykładamy dużą wagę do rozwoju, dlatego każdy członek zespołu może liczyć na indywidualny plan rozwoju swojej ścieżki zawodowej. Przygotowaliśmy także budżet szkoleniowy, który można wykorzystać na dopasowane pod siebie warsztaty, szkolenia, konferencje czy konsultacje.

Dzielenie się wiedzą

Oprócz szkoleń i edukacji na zewnątrz dzielimy się wiedzą w zespole! Na pokładzie mamy wielu Specjalistów i Ekspertów z rożnych obszarów marketingu internetowego i często wymieniamy się zdobytymi informacjami i ciekawostkami. Ma to wpływ na to, że zawsze jesteśmy na bieżąco z aktualnymi trendami i innowacjami. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej rozwijać naszych klientów.

Integracje

Gry planszowe, wspólne wyjścia, wyjazdy, turnieje FIFA, bilard, piłkarzyki... to tylko niektóre z możliwości jakie oferujemy, by zintegrować się z zespołem! Stawiamy na pracę zespołową, dlatego takie aktywności pomagają nam się lepiej poznać i nawiązują idealnie do naszych wartości jakimi są: tolerancja, zrozumienie i empatia.

Inspiracje pod ręką

Dla żądnych wiedzy prenumerujemy większość polskiej prasy marketingowej. Dodatkowo mamy bogatą biblioteczkę książek z obszaru e-commerce i marketingu oraz dostęp do webinarów i materiałów edukacyjnych online.

Praca hybrydowa

Pracujemy w samym centrum Poznania (3 minuty pieszo z Dworca Głównego) w świetnie wyposażonym biurze. Jeśli jednak wolisz czasami popracować z domu - śmiało! W agencji mamy model pracy hybrydowej w formule 2/3 (2 dni pracy z domu i 3 dni pracy z biura).

Kariera

Dołącz do nas!

Zainteresowała Cię konkretna oferta? A może chcesz poznać możliwości rozwoju w Get Noticed Agency? Prześlij swoje CV, w formacie PDF w maksymalnym rozmiarze 5 MB. Lub napisz na adres: dominika.stawinska@getnoticedagency.pl

Mówią o nas