kariera

Pozwól się zatrudnić i rozwinąć swoje możliwości.

Jesteśmy jedną z najszybciej rosnących agencji performance marketingu w Polsce. Mieścimy się w samym centrum Poznania w nowoczesnym biurze na ul. Towarowej. To idealne miejsce na integracje, szkolenia, wypady po pracy czy otwartość na pracę z całej Polski, ponieważ do dworca mamy jedynie 3 minuty!
Kariera
Kariera
Kariera
Kariera
Poznaj nas bliżej

Krótko o Get Noticed Agency

Historia Get Noticed Agency zaczęła się 5 lat temu w Poznaniu przy ulicy Matejki 2. Po niespełna 3 miesiącach wyprowadziliśmy się na poddasze pięknej Willi na Łazarzu na ul. Marii Konopnickiej 14/3. Myśleliśmy, że 150 metrów w zupełności wystarczy, aby móc się rozwijać. Jednak biuro znowu okazało się ciasne i w listopadzie 2021 roku przeprowadziliśmy się do biura o powierzchni około 450 m2 aby skupić się na aktualnych potrzebach, ale nie martwić się też o przyszłość!

Rozwój kompetencji

W Get Noticed Agency przykładamy dużą uwagę do rozwoju, dlatego każdy członek zespołu może liczyć na indywidualny plan rozwoju swojej ścieżki zawodowej, jak również korzystać z dostępnych materiałów szkoleniowych i brać udział w szkoleniach innych specjalistów.

Kariera

Integracje

Gry planszowe, wspólne wyjścia, wyjazdy, turnieje fify, bilard, piłkarzyki… To tylko niektóre z możliwości jakie posiadamy w naszym biurze. Dobra atmosfera w pracy, tolerancja, zrozumienie i empatia to wartości, które są dla nas niezwykle ważne i dzięki nim czujemy się jak prawdziwy zespół!

Kariera

Inspiracje zawsze pod ręką

Dla żądnych wiedzy prenumerujemy większość polskiej prasy marketingowej oraz co jakiś czas dokupujemy ciekawe książki, które poruszają zagadnienia związane nie tylko z marketingiem :)

Oprócz wiedzy drukowanej inwestujemy też w tą zdigitalizowaną i posiadamy dużo wartościowych kursów internetowych.

Kariera
nasi klienci

Razem osiągamy naprawdę świetne wyniki.

Klienci mówią o nas:
Kariera
Z Get Noticed Agency współpracujemy od 3 miesięcy, rozwijając wspólnie jeden z naszych sklepów - Open gift. Jestem pod ogromnym wrażeniem zespołu, który odpowiada za naszą współpracę oraz całej agencji! O nasze dobre relacje szczególnie dba Zbigniew. To niezwykle kompetentny, empatyczny, komunikatywny, bystry, zorientowany team leader z jakim miałem do czynienia w ciągu 16. lat działalności w sieci. Oczywiście za Zbyszkiem stoi praca innych osób z agencji, które wykonują bardzo dobrą pracę.


Paweł Frieske - ReflectGroup.pl

Właściciel
Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.


Zbigniew Czerniewicz - Cortland

Dyrektor generalny
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 8 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.


MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO

Dyrektor operacyjny
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.


DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT

właściciel
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.


Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce

kierownik ds. sprzedaży
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenię profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.


ewelina chrząścik

dietetyk
Firma Paxit współpracuje z Get Noticed Agency w zakresie Google Ads i działań SEO od 2020 roku. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanych efektów. Zaangażowanie i indywidualne podejście są dla nas niezmiernie istotne i taka właśnie jest ta współpraca. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem kolejnych usług, które będzie dla nas wykonywać Agencja w zakresie marketingu internetowego. Polecam.


Marcin Nowak

E-commerce Marketing Manager
Serdecznie polecam współpracę z Get Noticed. Z agencją współpracujemy od marca bieżącego roku w zakresie usługi Social Organic. Get Noticed w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zwiększanie naszych wyników oglądalności oraz skuteczności docierania poprzez wzrost liczby obserwujących nasz profil - zawodnika sportu żużlowego. Tematyka, jak i profil, dosyć specyficzna, polegająca na promocji zawodowego sportowca, ale zespół Get Noticed żadnych wyzwań się nie boi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Tomasz Buszkiewicz - Bush Racing

Manager
Serdecznie polecam współpracę z agencją Get Noticed. Z agencją współpracujemy od 2 lat w zakresie usług: SEO, Google Ads i Instagram Organic. Agencja w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o wyniki reklamowe, terminowość oraz kontakt z klientem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam Get Noticed Agency wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Łukasz Wagner - SanSwiss

Prezes zarządu
Nasza współpraca trwa już około 8 miesięcy, a my jako zespół MYLAQ bardzo cieszymy się z tak owocnego czasu z Get Noticed. Komunikacja jest na najwyższym poziomie, bardzo szybko dostajemy odpowiedzi na wszelkie pytania. Statusowe spotkania zawsze odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Wszystko jest zawsze na czas, a My nie musimy martwić się o jakiekolwiek problemy. Nasze wyniki poprawiły się po rozpoczęciu współpracy z Get Noticed i bardzo cieszymy się z Naszego wspólnego sukcesu. Dzielimy się wzajemnie pomysłami i uwagami, każdy dodaje swoją część do tworzenia świetnej współpracy.


Zespół MYLAQ

Cosmo Group sp. z o.o.