160%

Wzrost liczby fraz w TOP3

SEO może być solidnym wsparciem dla skalowania przychodów w biznesie. Dzięki odpowiednio przygotowanej strategii i kompleksowemu audytowi SEO weryfikującemu najdrobniejsze czynniki rankingowe, możliwe jest wdrażanie działań, które przyniosą zauważalne korzyści w relatywnie szybkim czasie. Także w sytuacji, którą opisaliśmy w niniejszym case study, tj. gdy witryna sklepowa od dłuższego czasu znajduje się w trendzie spadkowym. 

sprawdź

266%

zwiększenie ROASu

Czy warto realizować kampanie sezonowe? Na przykładzie naszego case study pokazujemy, że tak!Kampanie z produktami sezonowymi mogą stanowić spore wyzwanie dla marketerów. Jak najlepiej wykorzystać moment sezonu? W niniejszym case study pokazujemy, jak przy odpowiednio przygotowanej ofercie oraz wiedzy eksperckiej naszych specjalistów, już w drugim miesiącu współpracy osiągnęliśmy wyższy zwrot z inwestycji, niż ten, który klient uznał za satysfakcjonujący.

sprawdź

Brand & Search Lift

mierzenie skuteczności

Rok do roku wydatki na kampanie reklamowe w YouTube ulegają zwiększeniu. Coraz więcej reklamodawców decyduje się na model reklamy wideo, jednak wielu klientów ma wątpliwości dotyczące rzeczywistej mierzalności tych reklam. Podstawowe wskaźniki nie zawsze udzielają informacji o tym, czy reklama wideo przyniosła oczekiwany efekt. Badania Brand Lift oraz Search Lift są działaniami dostarczającymi ponadstandardowych wskaźników efektywności, które odpowiadają na najtrudniejsze pytania. W poniższym case study przedstawiamy, jak dla naszego Partnera Cortland.pl przeprowadziliśmy wymienione badania i zmierzyliśmy w nowy sposób efektywność kampanii.

sprawdź

Google Analytics 4

wdrożenie

Google Analytics 4 to najnowsza wersja narzędzia Google Analytics. Uaktualnienie nie jest obecnie obowiązkowe, ale z dniem 1 lipca 2023 roku, wszystkie biznesy zbierające dane analityczne za pomocą GA będą zmuszone przejść na nową wersję narzędzia.

sprawdź

Ekspansja

9 rynków

Działania ukierunkowane na ekspansję na rynkach zagranicznych wymagają strategicznego podejścia, a także wykorzystania dedykowanych narzędzi reklamowych oraz specjalistycznej wiedzy z zakresu marketingu i e–commerce. W niniejszym case study pokazujemy, jak w kilku krokach pomogliśmy naszemu Partnerowi w rozwoju sprzedaży na 9 rynkach zagranicznych.

sprawdź

Facebook

zwiększenie sprzedaży

Facebook Ads to rozbudowane narzędzie reklamowe, dzięki któremu możemy z powodzeniem dotrzeć do nowych klientów, jak i generować lepsze wyniki sprzedażowe. W poniższym case study pokazujemy, że przy odpowiedniej strategii oraz dokładnej analizie, Facebook Ads może być jednym z najistotniejszych punktów dla działań ukierunkowanych na ekspansję, jak i rozwoju marki na rodzimym rynku.

sprawdź

2783%

wzrost ROI

SEO może być doskonałą metodą zwiększania sprzedaży i przyciągania nowych klientów – także dla dużych podmiotów i liderów swoich branż. Czasami klucz do sukcesu może tkwić w prostocie i najbardziej podstawowych, acz jakościowych działaniach. Doskonale prezentuje to poniższe Case Study, gdzie pokazujemy, jak przy niewielkim budżecie i w rękach odpowiednich specjalistów, SEO może stać się potężnym wsparciem dla skalowania biznesu, który od lat funkcjonuje na rynku i przez ten czas wykształcił silną pozycję w swojej branży.

sprawdź

110%

wzrost przychodów

Black Week czy też Black Friday to okres, który dla wielu e-commerce jest nieoficjalnym otwarciem przedświątecznego sezonu zakupowego, w którym zyski ze sprzedaży znacznie wzrastają. Według raportu Expert Sender “Polacy i Black Week”, aż 98% Polaków wie, czym jest Black Friday, a 61% deklaruje czynny udział w trakcie wyprzedaży. To jeden z powodów, dla których wszelkie działania marketingowe warto zaplanować wcześniej, szczególnie gdy zależy nam na jak najlepszym wykorzystaniu potencjału narzędzi reklamowych, jak Google Ads czy Facebook Ads. W poniższym Case Study pokazujemy, że odpowiednio wcześnie zaplanowane działania, polegające na wykorzystaniu kampanii reklamowych w środowisku Google oraz Meta, mogą przyczynić się do naprawdę spektakularnych rezultatów sprzedażowych w okresie Black Week.

sprawdź

860%

wzrost ilości fraz w top 10

Pozycjonowanie strony internetowej Visus rozpoczęło się w maju 2020 i trwa do dziś. Wspólnie z klientem pracujemy nad coraz to lepszymi pozycjami w organicznych wynikach wyszukiwania. Zobacz, co udało nam się uzyskać!

sprawdź

300%

wzrostu przychodów

Działania SEO przynoszą efekty! Pozycjonowanie pozwoliło uzyskać 339% więcej przychodu dla e-commerce w branży opakowań i zmaksymalizować zyski w najgorętszym okresie w roku. Zapraszamy do zapoznania się z naszym case study dotyczącym działań dla marki Paxit.

sprawdź

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!