case studies

Pozwól się przekonać naszymi wynikami.

Przedstawione case studies to nic innego jak odzwierciedlenie naszego know-how, setek klientów i lat doświadczeń. Przygotowaliśmy każde z nich na podstawie ściśle i jasno określonych celów przez klienta. Sukcesy w prowadzeniu kampanii reklamowych odnosimy codziennie jednak poniżej zawarliśmy te najlepsze.
Case studies
klient:

303 avenue

efekt:

+110% przychodu

CZY WIESZ, ŻE... REKLAMY MOGĄ SAME ZARABIAĆ NA SIEBIE.

odbierz darmowe konsultacje

klient:

Black Bunny

efekt:

+600% przychodu

klient

36 minut Kielce

efekt:

149 leadów w 3msc

Wypromuj z nami swoją markę.

pozwól się zauważyć...

Case studies
klient

Black Bunny

efekt:

+82% przychodu

branża:

HVAC (klimatyzacja)

efekt:

325% wzrostu sprzedaży

...i zwiększ swój przychód

Wypromuj z nami swoją markę.

Case studies
klient

Misimi

efekt:

+82% przychodu

nasi klienci

Razem osiągamy świetne wyniki.

słowa uznania

Klienci mówią o nas.

Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.
Zbigniew Czerniewicz - Cortland
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 5 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.
MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.
DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.
Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce
Z wielką przyjemnością chciałbym zarekomendować współpracę z firmą Get Noticed Agency. Z agencją współpracuję w zakresie Google Ads oraz Facebook Ads. Agencja posiada wykwalifikowanych specjalistów, oferuje podejście do wspierania biznesu, sugeruje rozwiązania poprawiające skuteczność reklam oraz dba o regularny kontakt z klientem. Dział kreatywny tworzy wysokiej klasy materiały graficzne, dzięki którym nasza marka zostaje zauważona przez naszych odbiorców. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Radosław Wojak - Villa Mia Premium Property
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw w marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenie profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.
ewelina chrząścik