1200 zł na reklamy Google Ads dla klientów Get Noticed

Google wprowadza ofertę promocyjną, która może znacząco wesprzeć nowe, rozwijające się biznesy, współpracujące z agencjami posiadającymi status Google Premier Partnera. Mowa o kuponach, które zostają przyznane firmie po założeniu konta reklamowego. Jego wartość wynosiła dotychczas 375zł, jednak w tym roku rośnie ona aż do 1200zł! Posiadasz własny biznes i chcesz skorzystać z promocji? Dowiedz się, jakie należy spełnić warunki.

Kto może skorzystać z kuponów?

Oferta jest skierowana przede wszystkim do nowych kont Google Ads. Jednak aby otrzymać takie wsparcie, potrzebne jest spełnienie dodatkowych warunków: 

  1. Rozpoczęcie współpracy z agencją, która posiada status Google Partner lub Google Premier Partner – Get Noticed Agency znajduje się w ścisłym gronie Partnerów Premium Google. Tylko TOP 3% agencji w Polsce otrzymało ten status na rok 2022.
  2. Wydanie przez 60 dni równowartości 1200 zł. Jeśli wydatki przez 60 dni wyniosą mniej niż 1200 zł, konto otrzyma równowartość wydanej kwoty.
  3. Promocja dotyczy tylko nowych kont, na których pierwsze wyświetlenie reklamy miało miejsce w ciągu ostatnich 14 dni.

Po spełnieniu tych warunków, do konta Google Ads przyznany zostanie kupon o wartości 1200 zł. Do tej pory nowi klienci otrzymywali kupon o wartości 375 zł – W nowych warunkach promocyjnych kwota jest ponad 3-krotnie większa.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że kupon zostaje przyznany automatycznie. Oznacza to, że nie można bezpośrednio poprosić o jego otrzymanie, tak samo jak nie możemy wskazać konta, na którym chcielibyśmy go zrealizować. Google sam weryfikuje, czy konto należy do klienta agencji posiadającej status Partnera oraz weryfikuje wysokość wydatków.

Dlaczego warto podpisać umowę z Get Noticed Agency?

Jesteśmy agencją marketingu internetowego, która zwiększy Twoją sprzedaż i rozpoznawalność w sieci. Inwestycja w kampanie Google Ads to najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie sprzedaży i świadomości marki, uzyskanie takich rezultatów jest możliwe dzięki ogromnemu potencjałowi systemu reklamowego. 

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę?

  1. Posiadamy statusy Google Premier Partner 2022 oraz Meta Business Partner, dzięki którym korzystamy z rozwiązań i narzędzi dostępnych dla nielicznych.
  2. Jesteśmy certyfikowanymi specjalistami w branży digital marketingu.
  3. Partnerska i profesjonalna współpraca to dla nas podstawa.
  4. Posiadamy duże doświadczenie zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych kampaniach.
  5. Gwarantujemy indywidualne podejście.

Podejmij współpracę z naszą agencją i zyskaj bonus 1200 zł na Twoje kampanie!

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

newsletter

Zapisz się do newslettera!

Nowości, porady, informacje o usługach zwiększających rentowność, darmowe materiały edukacyjne i dużo więcej. Wybierz jaka treść Cię interesuje i ciesz się swoją dawką wiedzy!

Wiedza to potęga, przeczytaj również:

Zmiany w przepisach prawa dotyczące e-commerce. O co chodzi i jak sobie z nimi poradzić?

Czas czytania 9 min Branża e-commerce jest jedną z tych, które nierzadko muszą zmagać się z kolejnymi zmianami w przepisach prawa. Jest to spowodowane przede wszystkim niedostosowaniem systemu prawnego do specyfiki działalności prowadzonej w Internecie. Nie dziwi więc, że podejmowane są kolejne kroki, które mają na celu uregulowaniu obszarów wciąż dość obcych prawodawstwu. W ostatnim czasie zdecydowanie najgłośniej słychać było o dyrektywie unijnej Omnibus, dlatego w niniejszym artykule przyjrzymy się zmianom prawnym, które będą szczególnie istotne dla sklepów internetowych w roku 2023.

Czytaj więcej >

ABCD YouTube – schemat tworzenia skutecznej kreacji wideo

Czas czytania 4 min Wytyczne ABCD to globalne, poparte danymi i badaniami wskazówki, które pomagają tworzyć skuteczne reklamy wideo dostosowane do celów marketingowych. Wskazówki zostały przygotowane na podstawie danych z analizy korelacji, nie gwarantują stuprocentowej skuteczności, ale przybliżają do osiągnięcia sukcesu. W poniższym artykule dowiesz się więcej o schemacie ABCD i przekonasz się, dlaczego warto z niego korzystać przy kolejnym tworzeniu scenariusza do kampanii wideo.

Czytaj więcej >
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, zostaw komentarz!x

Zapisz się do newslettera.

Poznawaj nowości w marketingu internetowym i porady dotyczące rozwoju biznesu!