Get Noticed ze statusem Google Premier Partner

Oficjalnie dołączamy do grona wyróżnionych agencji ze statusem Google Premium Partner. Zachęcamy do lektury wpisu, w którym opisujemy z czym się to wiąże i jakie korzyści płyną z tego tytułu!

Zostaliśmy docenieni przez Google co oznacza, że agencja Get Noticed oficjalnie dołącza do programu Google Premier Partner! Zapraszamy do lektury wpisu, w którym wyjaśniamy, z czym wiąże się ten status, jakie wymagania trzeba spełnić, a także co zmieni się dla naszych Klientów.

Co oznacza status Partnera Premium Google?

Od kilku lat agencje marketingowe mogą uzyskiwać status Google Partner, który oznacza, że dana firma spełnia wymagania Google potwierdzające jakość i skuteczność swoich działań. Specjalnym wyróżnieniem jest tytuł Google Premier Partner, który zostaje przyznany na podstawie kilku ściśle określonych kryteriów, są wśród nich m.in. wydatki na reklamę Google Ads czy liczba zdobytych certyfikatów Skillshop (dawniej Google Ads Academy).

Zdobycie tej najwyższej formy odznaczenia od Google potwierdza skuteczność działania naszej agencji, sukcesywne zwiększanie przychodów naszych klientów, a także nieustanne rozwijanie się, o czym świadczą niemal wszystkie specjalizacje, jakie udało nam się osiągnąć. Uzyskanie tego odznaczenia oznacza umiejętności i wiedzę w zakresie Google Ads, spełnianie wszystkich wymagań Google dotyczące wydatków, a także utrzymywanie obecnych klientów i pozyskiwanie nowych.

Status Premier Partnera daje naszej agencji dostęp do wielu korzyści takich jak, dostęp do szkoleń i materiałów marketingowych, wyjazdy do Warszawy i Dublina na konferencje, szkolenia stacjonarne w agencji, bezpośrednie wsparcie od opiekunów Google oraz testowanie wielu nowych rozwiązań reklamowych, tzw. reklam beta, zanim ujrzą światło dzienne.


Kryteria brane pod uwagę
  • wyniki firmy – Google bierze pod uwagę wszystkie konta w przeciągu ostatnich 18 miesięcy, stopień i skalę ich utrzymania, a także pozyskiwanie nowych klientów
  • wydatki na reklamę – minimalny próg budżetów zaczyna się od 20 000 USD wydanych w okresie 90 dni na wszystkich zarządzanych kontach (na naszym koncie wydajemy ponad dziesięciokrotność tej kwoty)
  • certyfikaty – według obecnych wytycznych, minimum dwóch specjalistów powinno mieć certyfikat Skillshop z każdej specjalizacji. W naszej agencji mamy ponad 6 certyfikowanych specjalistów.

Specjalizacje jakie uzyskaliśmy, potwierdzają naszą wiedzę i doświadczenie w każdej z poniższych dziedzin: sieć reklamowa, sieć wyszukiwań, kampanie produktowe.

Co to oznacza dla naszych Klientów?

Uzyskanie wyróżnienia w postaci tytułu Google Premium Partner pozwala nam jeszcze skuteczniej rozwijać się i działać na kontach Google Ads naszych klientów. Równocześnie ze wsparciem supportu możemy proponować nowoczesne rozwiązania i testować nowości na kontach, które pozwalają wyróżnić się na tle innych czy jeszcze efektywniej osiągać założone cele. Ale to także motywacja do dalszego rozwoju, potwierdzenie naszych kwalifikacji i umiejętności a przede wszystkim odpowiedzialność za wyniki naszych klientów. Dzięki wsparciu ze strony Google możemy liczyć na wsparcie w rozwoju kont naszych klientów, a także na dostęp do nowości i możliwości testowania nowych usprawnień w wersji beta.

0 0 głosy
Ocena
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

newsletter

Zapisz się do newslettera!

Nowości, porady, informacje o usługach zwiększających rentowność, darmowe materiały edukacyjne i dużo więcej. Wybierz jaka treść Cię interesuje i ciesz się swoją dawką wiedzy!

Wiedza to potęga, przeczytaj również:

Czym są rozszerzenia reklam Google Ads i jak je wdrożyć?

Czas czytania 8 min W świecie reklam Google Ads, gdzie walka między konkurencją o klienta jest zacięta, a uwaga użytkowników krótka, kluczowe jest wykorzystanie wszelkich dostępnych narzędzi w celu wyróżnienia się spośród tłumu. Wszyscy reklamodawcy walczą o to, aby to właśnie ich kreacja była najbardziej klikalna i zachęcająca do konwersji. Jednym z podstawowych sposobów na osiągnięcie tego jest używanie rozszerzeń reklam w sieci wyszukiwania.

Czytaj więcej >

Consent Mode – klucz do skuteczności strony i kampanii reklamowych

Czas czytania 2 min W dobie rosnącej świadomości na temat prywatności danych, właściwe zarządzanie zgodami użytkowników na stronach internetowych staje się nie tylko wymogiem prawnym, ale także kluczowym elementem budowania zaufania i transparentności. Wdrożenie skutecznego systemu do zarządzania zgodami jest niezbędne dla każdego właściciela witryny, szczególnie jeśli korzysta z narzędzi takich jak Google Analytics i Google Ads. Jest to istotne nie tylko z punktu widzenia zgodności z przepisami, takimi jak RODO, ale także dla zapewnienia maksymalnej efektywności narzędzi analitycznych i reklamowych.

Czytaj więcej >
0
Podziel się swoimi przemyśleniami, zostaw komentarz!x

Zapisz się do newslettera.

Poznawaj nowości w marketingu internetowym i porady dotyczące rozwoju biznesu!