darmowa konsultacja

Umocnimy Twój biznes.

Wypełnij formularz by skontaktować się z nami, a umówimy się z Tobą na krótką rozmowę, po której wykonamy audyt Twoich reklam. Całkowicie za darmo. 

pozwóL się zauważyć

Tworzenie stron internetowych

Budujemy strony internetowe gotowe do prowadzenia na nich kampanii performance, tak by Twoje reklamy przynosiły jak najlepsze efekty sprzedażowe. Tworzymy witryny atrakcyjne zarówno dla użytkowników, jak i dopasowane do wymogów wyszukiwarek. Skorzystaj z naszego wsparcia w tworzeniu stron internetowych i pozwól się zauważyć w sieci!

Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Pozwól sobie zaistnieć w Internecie.

Witryny, które tworzymy, charakteryzuje indywidualny projekt graficzny. Dzięki szczegółowemu briefowi poznajemy Twoje potrzeby i szyjemy witrynę na miarę Twojego biznesu. Uzupełniamy stronę o niezbędne sekcje i dane. Na koniec, dodajemy zachęcające do konwersji treści, optymalizujemy ją pod kątem wyszukiwarek oraz konfigurujemy analitykę. Tak przygotowana strona internetowa jest gotowa do uruchomienia kampanii reklamowej i generowania przychodów.

Tworzenie stron internetowych
Indywidualny projekt graficzny
Tworzymy projekt, który jest estetyczny, atrakcyjny, odpowiada na potrzeby Twojego biznesu i pozostaje w pamięci użytkowników. Przygotowujemy moodboardy i makiety.
Tworzenie stron internetowych
Transparentna
wycena
Od początku współpracy znasz wszystkie jej elementy składowe i etapy przygotowania strony. Jesteśmy transparentni, a nasze działania są spójnym procesem.
Tworzenie stron internetowych
Optymalizacja
SEO
Realizowana dla Ciebie strona jest dopasowana do wymogów wyszukiwarek. Wdrażamy także najważniejsze sekcje, które pozwalają na sprawne nawigowanie po niej.
Tworzenie stron internetowych
ANALITYKA
DANYCH
W trakcie budowy witryny konfigurujemy niezbędne narzędzia analityczne, które od pierwszego dnia pozwalają mierzyć ruch i skuteczność jej reklam.

Nasze produkty

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach tworzenia stron internetowych.
Tworzenie stron internetowych

Tworzymy spersonalizowane strony firmowe z łatwymi do edycji sekcjami. Każdy projekt jest unikalny i dopasowany do biznesu i profilu klienta. Konfigurujemy strony z blogami i bez. Na potrzeby kampanii performance budujemy dobrze zoptymalizowane i dopasowane do najnowszych wytycznych UX Landing Page. W naszym portfolio znajdują się także strony wizytówki typu One Site Page.

Landing Page

One Site Page

Strona firmowa z zakładkami

Strona firmowa z zakładkami i blogiem

Sprawdź nasze inne usługi:

Pozycjonowanie i optymalizacja seo

Tworzenie stron internetowych
Zbuduj swoją pozycję.
Pozycjonowanie to długotrwała inwestycja w stałe przychody z Twojej strony internetowej. Dzięki precyzyjnie dobranej strategii, frazy kluczowe generują kaloryczny ruch, a wdrożony audyt SEO i UX pozwala na szybkie konwertowanie tego ruchu w sprzedaż. Pozwól nam zoptymalizować Twoją stronę i przekonaj się, że SEO daje zauważalne efekty!

analityka internetowa

Tworzenie stron internetowych
Zmierz się liczbami.
Precyzyjna analityka zbieranych danych umożliwia podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o liczby i statystyki. Analiza efektywności prowadzonych reklam pozwala na skalowanie biznesu i wyższe przychody. Zaufaj nam i pozwól skonfigurować swoje dane!
Tworzenie stron internetowych
Wiesz, dlaczego przy tworzeniu stron nie używamy gotowych szablonów i projektujemy sami ich wygląd? Dla 54% osób badanych przez Adobe ważne było, by treść zaspokajała ich wizualnie, a dla 67% istotna była jej autentyczność. Wniosek jest prosty. Stwórz z nami swoją unikalną i dopasowaną stronę www!
Zofia Ziółkowska

Head Graphic Design

case study

Pozwól przekonać się naszymi historiami.
Tworzenie stron internetowych
Tworzenie stron internetowych
Klienci mówią o nas:
Tworzenie stron internetowych
Z Get Noticed Agency współpracujemy od 3 miesięcy, rozwijając wspólnie jeden z naszych sklepów - Open gift. Jestem pod ogromnym wrażeniem zespołu, który odpowiada za naszą współpracę oraz całej agencji! O nasze dobre relacje szczególnie dba Zbigniew. To niezwykle kompetentny, empatyczny, komunikatywny, bystry, zorientowany team leader z jakim miałem do czynienia w ciągu 16. lat działalności w sieci. Oczywiście za Zbyszkiem stoi praca innych osób z agencji, które wykonują bardzo dobrą pracę.


Paweł Frieske - ReflectGroup.pl

Właściciel
Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.


Zbigniew Czerniewicz - Cortland

Dyrektor generalny
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 8 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.


MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO

Dyrektor operacyjny
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.


DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT

właściciel
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.


Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce

kierownik ds. sprzedaży
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenię profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.


ewelina chrząścik

dietetyk
Firma Paxit współpracuje z Get Noticed Agency w zakresie Google Ads i działań SEO od 2020 roku. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanych efektów. Zaangażowanie i indywidualne podejście są dla nas niezmiernie istotne i taka właśnie jest ta współpraca. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem kolejnych usług, które będzie dla nas wykonywać Agencja w zakresie marketingu internetowego. Polecam.


Marcin Nowak

E-commerce Marketing Manager
Serdecznie polecam współpracę z Get Noticed. Z agencją współpracujemy od marca bieżącego roku w zakresie usługi Social Organic. Get Noticed w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zwiększanie naszych wyników oglądalności oraz skuteczności docierania poprzez wzrost liczby obserwujących nasz profil - zawodnika sportu żużlowego. Tematyka, jak i profil, dosyć specyficzna, polegająca na promocji zawodowego sportowca, ale zespół Get Noticed żadnych wyzwań się nie boi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Tomasz Buszkiewicz - Bush Racing

Manager
Serdecznie polecam współpracę z agencją Get Noticed. Z agencją współpracujemy od 2 lat w zakresie usług: SEO, Google Ads i Instagram Organic. Agencja w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o wyniki reklamowe, terminowość oraz kontakt z klientem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam Get Noticed Agency wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Łukasz Wagner - SanSwiss

Prezes zarządu
Nasza współpraca trwa już około 8 miesięcy, a my jako zespół MYLAQ bardzo cieszymy się z tak owocnego czasu z Get Noticed. Komunikacja jest na najwyższym poziomie, bardzo szybko dostajemy odpowiedzi na wszelkie pytania. Statusowe spotkania zawsze odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Wszystko jest zawsze na czas, a My nie musimy martwić się o jakiekolwiek problemy. Nasze wyniki poprawiły się po rozpoczęciu współpracy z Get Noticed i bardzo cieszymy się z Naszego wspólnego sukcesu. Dzielimy się wzajemnie pomysłami i uwagami, każdy dodaje swoją część do tworzenia świetnej współpracy.


Zespół MYLAQ

Cosmo Group sp. z o.o.
Tworzenie stron internetowych

newsletter

Zapisz się do newslettera!

Nowości, porady, informacje o usługach zwiększających rentowność, darmowe materiały edukacyjne i dużo więcej. Wybierz jaka treść Cię interesuje i ciesz się swoją dawką wiedzy!