Prowadzenie profilu Instagram

Zmniejsz dystans między Twoją firmą, a jej odbiorcami i buduj zaangażowaną społeczność wśród osób zainteresowanych Twoją marką i jej produktami.
Hej!

napisz do nas

Prowadzenie profilu Instagram
doświadczony zespół grafików, brand i content specjalistów
jeden z najszybciej rozwijających się portali świata
komunikacja dostosowana do Twojej firmy
kompleksowa i kreatywna obsługa konta

Pozwól sobie na rozwój popularności marki.

Bądź bliżej Twoich odbiorców.

Wykorzystamy specyfikę komunikacji na Instagramie, by przybliżyć Twoją markę odbiorcy zainteresowanemu Twoimi produktami lub usługami. Będziesz budować wizerunek firmy bliskiej odbiorcy.

Utrzymuj kontakt z obserwującymi.

Obserwującymi Twojej strony na Instagramie będą klienci, jak i osoby potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą. Pokazywanie Twojej firmy – w mniej formalnym otoczeniu – będzie sprzyjać zacieśnianiu więzi z odbiorcami i budowaniu zaufania.

Zwiększ rozpoznawalność.

Zwiększaj popularność Twojej marki wykorzystując w tym celu kreatywne kreacje, zdjęcia lub wideo. W ramach współpracy, opracujemy dla Ciebie dedykowaną strategię, która uwzględniać będzie formaty treści i sposób komunikacji najbardziej atrakcyjny dla Twoich odbiorców.

Buduj świadomość marki.

Przygotowana przez nas strategia i sposób komunikacji na Instagramie będzie docelowo ukierunkowana na budowanie świadomości na temat Twojej marki wśród odbiorców, którzy mogą zostać Twoimi klientami. Odpowiednie prowadzenie konta na Instagramie może także być skutecznym narzędziem wsparcia Twoich działań sprzedażowych, jak również employer brandingowych.

Komunikacja dostosowana do marki.​ Doskonale rozumiemy, że nie każdy czuje się dobrze w nadawaniu kreatywnych komunikatów i pokazywaniu swojej firmy “od kuchni”. Nie będziemy narzucać Ci stylu, którego nie chcesz i nie czujesz. Naszą strategię komunikacji dostosujemy do wizerunku, który będzie zbieżny z Twoimi oczekiwaniami oraz charakterystyką Twojego biznesu.

Nasi specjaliści zadbają o różnorodność stosowanych komunikatów, tak by zaskakiwać odbiorców wciąż nowymi publikacjami. Przy tym, wszystko będzie spójne i dostosowane do identyfikacji wizualnej Twojej marki. Przygotujemy dla Ciebie kreacje graficzne, materiały wideo, stories, teksty, a także wdrożymy zaplanowane akcje, jak i wykorzystamy Real Time Marketing w celu zwiększania zasięgów Twoich publikacji.

Kluczem do sukcesu jest szeroko zakrojone wykorzystanie danych - zarówno tych dotyczących ruchu, jak i tych, mówiących o klientach odwiedzających stronę.

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!