Key Visual grafik reklamowych

Łączymy branding marki z jej codziennymi działaniami. Kreujemy unikalne systemy wizualne (Key Visual) grafik reklamowych.
Hej!

napisz do nas

skupiamy się na celu
podejście biznesowe
doświadczenie w różnych branżach
możliwość abonamentu graficznego

Pozwól się rozpoznać.

Zyskaj na czasie i jakości.

Posiadanie Key Visualu ułatwia tworzenie całości materiałów graficznych, zapewniając ich spójność i budując rozpoznawalność marki. Oszczędza czas, ponieważ nie ma potrzeby wymyślania projektów od zera.

Zostań zapamiętany przez swoich klientów i sprzedawaj więcej.

Grafiki przygotowujemy z myślą o ich użyteczności i zadaniu, jakie mają spełnić. Dbamy o ich atrakcyjność i zauważalność, nie zapominając o tym, że przede wszystkim muszą konwertować.

Zbuduj profesjonalny wizerunek.

Spójny obraz marki zwiększa rozpoznawalność. Key Visual spina w całość identyfikację wizualną z działaniami marki zarówno w Internecie jak i poza nim. Jeśli nie posiadasz swojego brandingu, możemy taki dla Ciebie stworzyć.

Key visual to wsparcie Twojego biznesu.

Przewodni motyw graficzny, znany jako Key Visual, odgrywa kluczową rolę w budowaniu rozpoznawalności marki. Jest to unikalna kombinacja elementów wizualnych, takich jak kolory, kształty, typografia czy zdjęcia, które sprawiają, że marka jest rozpoznawalna nawet przed zobaczeniem jej nazwy czy logo. Key Visual tworzy most łączący identyfikację wizualną marki z codziennie wypuszczanymi materiałami graficznymi. Można go postrzegać jako zestaw graficznych „cegiełek”, które oparte na identyfikacji wizualnej, pozwalają na tworzenie charakterystycznych i spójnych grafik.

Key Visual to zazwyczaj pliki otwarte, które mogą być łatwo modyfikowane i dostosowywane przez grafików oraz osoby posiadające umiejętności obsługi programów graficznych. Dzięki temu, materiały reklamowe i promocyjne mogą być szybko adaptowane do różnych potrzeb i formatów, zachowując jednocześnie spójność wizualną.

W naszej pracy z klientami tworzymy grafiki reklamowe, bazując na Key Visualu danej marki. Jeśli klient nie posiada jeszcze takiego przewodniego motywu graficznego, jesteśmy gotowi przygotować go specjalnie na potrzeby działań reklamowych, takich jak kampanie SEM, PPC czy działań w mediach społecznościowych. Dla firm, które nie są jeszcze naszymi klientami, ale potrzebują zbudować spójny wizerunek marki, oferujemy usługę zaprojektowania kompleksowego Key Visualu, włączając w to identyfikację wizualną i logo.

Stworzenie skutecznego Key Visualu to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim strategiczne narzędzie marketingowe, które wzmacnia rozpoznawalność marki, buduje jej wizerunek i pomaga w komunikacji z klientami.

Przykład Key Visuala

Zobacz pakiet grafik zbudowanych na podstawie Key Visuala zawierający feed Instagramowy, posty organiczne i grafikę reklamową.

Key Visual grafik reklamowych
Key Visual grafik reklamowych

Key visual to kluczowy element w kampaniach reklamowych, który natychmiast przyciąga uwagę i buduje rozpoznawalność marki. Badania pokazują, że spójne wizualne przedstawienie marki może zwiększyć jej rozpoznawalność nawet o 80%​ (www.smallbizgenius.net)​. Dodatkowo, prezentowanie marki w spójny sposób na wszystkich platformach może zwiększyć przychody firmy nawet o 23%​ (www.smallbizgenius.net)​. Konsystencja w identyfikacji wizualnej pomaga konsumentom łatwiej zapamiętać i zidentyfikować Twoją markę, co jest kluczowe w budowaniu trwałych relacji z klientami.

Zofia Ziółkowska

Head Graphic Design

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Baza wiedzy

Grafiki używane do reklamy w sieci mają ograniczoną przestrzeń i zazwyczaj nie ma miejsca na duże logo. By zadbać o rozpoznawalność, musimy sprawić, by sam styl graficzny grafiki przywodził na myśl markę. Dzięki reklamom Google można zwiększyć liczbę wizyt w sklepie internetowym, zwiększyć liczbę osób kontaktujących się z firmą, zachęcić do odwiedzenia witryny, poinformować o trwających promocjach i zachęcić do skorzystania z nich.

Budujesz spójność komunikacji

Tworząc nowe materiały graficzne, nie będzie potrzeba ich wymyślać od zera, co przełoży się na ich łatwość i szybkość wykonania.

Potrzebujesz postu na Facebooka na cito? Nie ma problemu. Z Key Visualem sprawnie i szybko powstanie taka grafika.

Identyfikacja wizualna to zbiór opisanych parametrów (np. kolorów, typografii) zasad kompozycji, sposobu konstrukcji grafik. Takiego swojego rodzaju podręcznik wizualny marki. Key Visual to zestaw elementów, graficznych klocków, stworzonych w zgodzie z Identyfikacją wizualną. Z tych elementów, można łatwo złożyć dowolny projekt graficzny dla marki, który będzie rozpoznawalny nawet bez użycia loga. Do wykorzystania Key Visualu potrzebne są umiejętności i programy graficzne.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!