Tworzenie grafik reklamowych

Stworzymy kreacje reklamowe, których Twoi klienci nie przescrollują obojętnie.
Hej!

napisz do nas

skupiamy się na celu
zespół grafików do dyspozycji
doświadczenie w różnych branżach
możliwość abonamentu graficzny

Pozwól sprzedawać obrazem.

Wyróżnij się na tle konkurencji.

Kampanie reklamowe oraz działania organiczne, które prowadzimy wzbogacane, są przez dedykowane grafiki reklamowe, zoptymalizowane pod wymogi platform i cel, jaki mają osiągać, dzięki czemu zostawiamy konkurencję w tyle.

Zostań zapamiętany przez swoich klientów i sprzedawaj więcej.

Grafiki przygotowujemy z myślą o ich użyteczności i zadaniu, jakie mają spełnić. Dbamy o ich atrakcyjność i zauważalność, nie zapominając o tym, że przede wszystkim muszą konwertować.

Zbuduj profesjonalny wizerunek.

Spójny obraz marki zwiększa zaufanie i wspiera rozpoznawalność, dlatego nie zapominamy o brandingu Twojej firmy. Trzymamy się Key Visualu, odwzorowujemy nastrój dotychczasowych kreacji, a jeśli nie posiadasz swojego brandingu, możemy taki dla Ciebie stworzyć.

Grafika jako dźwignia sprzedaży.

Nikt nie zaprzeczy, że kupujemy wzrokiem. Ludzie są wzrokowcami, a atrakcyjne grafiki często decydują o tym, czy produkt, czy usługa przyciągnie ich uwagę. Właśnie dlatego, tworząc kampanie reklamowe, kładziemy szczególny nacisk na oprawę graficzną. Naszym celem jest stworzenie takich grafik, które nie tylko przyciągną uwagę potencjalnych klientów, ale także skutecznie przekonają ich do zakupu lub wykonania innej pożądanej akcji, jak np. zapisanie się na newsletter czy pobranie aplikacji.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są formaty graficzne i spełnienie określonych wymagań, aby grafiki działały najoptymalniej w różnych środowiskach cyfrowych. Znamy specyfikacje techniczne dla różnych platform, takich jak media społecznościowe, strony internetowe czy kampanie e-mailowe, i potrafimy dostosować grafiki do każdego z nich, maksymalizując ich efektywność.

Ponadto, wiemy, jak ważne jest, aby grafika nie tylko przyciągała uwagę, ale także przekazywała odpowiedni komunikat. Nasze projekty graficzne są starannie przemyślane, aby komunikować wartości i przekaz marki w sposób, który jest zarówno przyciągający, jak i spójny z całościowym wizerunkiem firmy. W ten sposób, nie tylko zwiększamy szanse na konwersję, ale także budujemy świadomość i wizerunek marki w umysłach odbiorców.

Na czym skupiamy uwagę?

Głęboko wierzymy w to, że skupieniem oglądającego grafikę można sterować, a naszym orężem w walce o uwagę odbiorcy są wiedza i doświadczenie. Co takiego sprawia, że nasze grafiki działają?

Potrafimy wprawić obraz w ruch.

Badania naukowe jednoznacznie wykazują wyższość ruchomego obrazu nad statycznym. Przewagę tej formy wg niektórych badań szacuje się nawet na 71% względem obrazu nieruchomego. Nie bagatelizujemy tego faktu i stosujemy materiały filmowe w naszych działaniach. Tworzymy dla Twojego biznesu wideo z napisami i animacjami, stworzone na podstawie materiału wideo czy zdjęć. Zarówno w ramach usług takich jak Kampanie reklamowe SEM i PPC czy Social Media, jak i na zlecenie. Dowiedz się więcej >

Tworzenie grafik reklamowych
Tworzenie grafik reklamowych

O uwagę klienta w Internecie musimy walczyć z coraz to krótszym czasem i nie wyobrażamy sobie kampanii reklamowych bez zmyślnie zaprojektowanych i łapiących oko grafik. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że komunikat wizualny ludzki mózg przetwarza 6 do 600 razy szybciej niż tekst. To nasz sekret, pozwól się przekonać :)

Zofia Ziółkowska

Head Graphic Design

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Baza wiedzy

Są to obrazy zawierające podstawowe informacje o firmie, produktach oraz usługach. Reklamy graficzne mogą zawierać obraz statyczny, animowany lub GIF, mogą mieć też różne rozmiary.Dzięki reklamom Google można zwiększyć liczbę wizyt w sklepie internetowym, zwiększyć liczbę osób kontaktujących się z firmą, zachęcić do odwiedzenia witryny, poinformować o trwających promocjach i zachęcić do skorzystania z nich.

1. Wyróżnią Cię na tle konkurencji

Kampanie reklamowe oraz działania organiczne, które prowadzimy wzbogacane, są przez dedykowane grafiki reklamowe, zoptymalizowane pod wymogi platform i cel, jaki mają osiągać, dzięki czemu zostawiamy konkurencję w tyle.

2. Zostaniesz zapamiętany przez swoich klientów i będziesz sprzedawać więcej

Grafiki przygotowujemy z myślą o ich użyteczności i zadaniu, jakie mają spełnić. Dbamy o ich atrakcyjność i zauważalność, nie zapominając o tym, że przede wszystkim muszą konwertować.

3. Zbudujesz profesjonalny wizerunek

Spójny obraz marki zwiększa zaufanie i wspiera rozpoznawalność, dlatego nie zapominamy o brandingu Twojej firmy. Trzymamy się Key Visualu, odwzorowujemy nastrój dotychczasowych kreacji, a jeśli nie posiadasz swojego brandingu, możemy taki dla Ciebie stworzyć. Dowiedz się więcej tutaj. 

  • elastyczne reklamy displayowe (1200px x 1200 px, 1200px x 628px)
  • Google GDN – reklamy displayowe (336px x 280px, 300px x 250px, 160px x 600px, 250px x 250px, 200px x 200px, 320px x 100px, 728px x 90px)
  • Sociale (1080x1080px (kwadrat, 1:1), 1080x1920px (stories, 9:16), 1080x1350px, 1200x628px)

Case study