Audyt analityki internetowej

Podejmuj decyzje biznesowe na podstawie wiarygodnych danych!
Hej!

napisz do nas

ponad 250 wykonanych audytów
sprawna realizacja
dokładność danych
indywidualne podejście

Pozwól sobie nie popełniać błędów.

Uzyskuj wiarygodne wyniki strony.

Blisko 60% kont, które audytowaliśmy dotychczas, posiadało błędy w konfiguracji analityki. Prowadziły one do zbierania zaburzonych danych, które przekłamywały rzeczywistość i prowadziły do wyciągania niewłaściwych wniosków. Dzięki poprawnej analityce internetowej otrzymasz narzędzie do podejmowania trafnych decyzji biznesowych.

Poznaj potrzeby firmy.

Spojrzenie na wyniki prowadzonych kampanii marketingowych pozwala na lepsze dopasowanie budżetów oraz kolejnych działań.

Rozwiń firmę na podstawie danych.

Analityka internetowa to swego rodzaju kopalnia danych, która umożliwia pozyskanie informacji na temat źródła pozyskiwania ruchu na stronie. To z kolei pozwala na nakierowanie firmy do dalszego rozwoju.

Zmniejsz nakłady budżetowe.

Pozyskiwane dane oraz ich właściwa interpretacja pozwala na lepsze zarządzanie budżetami reklamowymi, oraz firmowymi. Dane precyzyjnie pokazują, w jakie kanały najlepiej zainwestować.

Benefity wykonania audytu analitycznego.

Precyzyjna diagnoza problemów widocznych w narzędziu oraz ocena jego stanu to kluczowe elementy naszego podejścia do audytu. To narzędzie nie tylko do controllingu, ale również do lepszej, bardziej szczegółowej analizy biznesowej. Audyt jest przydatny nie tylko w sytuacjach, gdy tracimy kontrolę nad poprawnością zbierania danych, ale także jako część regularnego procesu weryfikacji. Cykliczne audytowanie danych oraz konta pozwala na wcześniejsze wykrywanie i unikanie potencjalnych błędów, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości danych. Regularne przeglądy pozwalają również na wyciąganie daleko idących wniosków, które mogą być wykorzystane do optymalizacji strategii biznesowych i marketingowych. Dzięki temu, audyt staje się nieocenionym narzędziem w procesie podejmowania decyzji, pozwalającym na ciągłe doskonalenie działań i zwiększanie efektywności biznesowej.

Wykorzystuj wiarygodne dane

Kluczem do sukcesu jest szeroko zakrojone wykorzystanie danych - zarówno tych dotyczących ruchu, jak i tych, mówiących o klientach odwiedzających stronę.

Audyt analityki internetowej
Audyt analityki internetowej

Audyt analityki internetowej pozwala zweryfikować jakość gromadzonych danych. Jak pokazują statystyki, ponad 34% marketerów ma wątpliwości odnośnie do jakości analizowanych danych. Ponad 60% audytowanych przez nas kont zawiera błędy w implementacji analityki. Dzięki audytowi nasi klienci podejmują lepsze decyzje biznesowe, zwiększają przychody i ograniczają koszty.

Joachim Gaweł

Analitycs Team Leader

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Baza wiedzy

Audyt Google Analytics przeprowadza doświadczony ekspert, zajmujący się analityką od kilku lat oraz posiadający za sobą ponad 250 różnych wdrożeń.

Audyt zaczynamy od analizy konfiguracji Google Analytics, Google Tag Managera oraz śledzenia celów. W następnym etapie weryfikujemy narzędzia pod kątem błędów. Na koniec opracowujemy rekomendacje do wdrożenia w postaci gotowych skryptów śledzących.

Każdy wykonany przez nas audyt różni się od siebie, ponieważ praktykujemy podejście indywidualne, w zależności od wielkości oraz charakteru prowadzonej działalności. Przykładowy audyt zawiera:

  • weryfikację tagów, reguł oraz zmiennych,
  • weryfikację integracji z narzędziami Google Tag Manager, Google Ads, Facebook Pixel itp.
  • Sprawdzenie DataLayer i przekazywanych wartości (jeżeli jest wdrożony na stronę),
  • weryfikację zbieranych danych ze wszystkich źródeł.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!