Pozycjonowanie stron internetowych

Zleć pozycjonowanie specjalistom i obserwuj, jak Twoja strona internetowa zdobywa wysokie pozycje w wyszukiwarce.
Hej!

napisz do nas

indywidualna strategia seo szyta na potrzeby twojej strony
długotrwałe wyniki
linki tylko z pewnych i wartościowych źródeł
skupienie na najskuteczniejszych frazach kluczowy

Pozwól zwiększyć swoją widoczność.

Pozwól swojej stronie zaistnieć w Google.

Starasz się, by Twoja strona internetowa była atrakcyjna i oferowała klientowi to, czego potrzebuje, a mimo to pozostaje niewidoczna w Google? Niestety, nawet najlepsza strona nie obroni się sama. Potrzebuje przemyślanej i sukcesywnie realizowanej strategii SEO, by zajęła wysokie wyniki w wyszukiwarce i zainteresowała nowych klientów, a Tobie pozwoliła zarabiać. My tę strategię dla Ciebie przygotujemy i zrealizujemy!

Zdobądź, ale też utrzymaj wysokie pozycje w wyszukiwarce.

Chcemy, by Twoja strona przynosiła Ci długotrwałe zyski. Dlatego strategię SEO tworzymy tak, by owszem, zaobserwować szybką poprawę, ale przede wszystkim wypracować solidną i trwałą pozycję w Google. Bez nagłych zrywów i obsunięć. W tym celu regularnie pozyskujemy wartościowe linki wyłącznie ze sprawdzonych miejsc i optymalizujemy nawet najdrobniejsze rzeczy, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieistotne, a które nierzadko decydują o powodzeniu całego przedsięwzięcia. Cierpliwość i wytrwałość – to klucz do skutecznego pozycjonowania stron internetowych. Pozwól nam wykorzystać tę wiedzę i umiejętności na Twoją korzyść!

Dotrzyj do większej liczby klientów i obserwuj rosnące zyski.

Z naszą pomocą Twoja strona internetowa zajmie TOP-owe pozycje w Google i pokaże się klientom poszukującym usług lub produktów, jakie oferujesz. A od tego już tylko krok do sprzedaży i rosnących zysków. Skupimy się zarówno na ogólnych frazach kluczowych, które pozwolą Ci zaistnieć na ogólnokrajowym rynku, jak i na bardziej precyzyjnych keywordach – te docierają do węższej grupy odbiorców, ale za to przynoszą szybkie wyniki. Widzisz? Mamy konkretny pomysł na strategię idealną!

Zwiększ rozpoznawalność marki i umocnij swoją pozycję na rynku.

Im wyżej i częściej Twoja strona pojawia się w wynikach wyszukiwania Google, tym częściej klienci się z nią stykają. A to sprawia, że Twoja marka zostaje w ich pamięci i rezerwuje sobie miejsce w ich podświadomości. Następnym razem, kiedy usłyszą o usłudze lub produkcie, który oferujesz, przypomną sobie Twoją stronę i nawet jeśli nie od razu, to w końcu wpadną na zakupy. To wszystko zyskasz z dobrze dobraną i zoptymalizowaną strategią SEO. Taką dla Ciebie opracujemy!

Pokonaj konkurencję.

Zajmij miejsce w Google, które teraz zajmuje konkurencja. Zdobądź klientów, którzy teraz – zamiast korzystać z Twojej usługi lub produktu – korzystają z pomocy innych. Ale zacznij walkę o to już teraz, bo każdy dzień zwłoki, to kolejny dzień na korzyść Twojej konkurencji. Ona nie śpi. Ty też nie powinieneś.

Wybierz pozycjonowanie skrojone do Twoich potrzeb.

Każde zlecenie to dla nas nowa, indywidualna historia. Gwarantujemy, że strategię stworzymy dla Ciebie od podstaw i uwzględnimy w niej takie słowa kluczowe i kolejność działań, jakich potrzebuje Twoja strona WWW. W zależności od tego, w jakiej branży działasz, co chcesz osiągnąć w pierwszej kolejności i jaki budżet możesz aktualnie zarezerwować na pozycjonowanie strony internetowej.

Co składa się na pozycjonowanie strony internetowej?

Optymalizacja strony pod wymagania wyszukiwarki Google

Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w algorytmie Google, a upodobania robota indeksującego znamy doskonale. Dzięki temu masz pewność, że zoptymalizujemy Twoją stronę tak, by była maksymalnie przyjazna wyszukiwarce. Udoskonalimy wszystko, co trzeba: kod strony, strukturę zawartych w niej informacji i adresów URL, grafiki i teksty. Przyjrzymy się również profilowi linków i poprawimy prędkość działania strony oraz jej responsywność.

Dobór fraz kluczowych z największym potencjałem

Słowa kluczowe to jeden z fundamentalnych elementów. Na tym etapie, przy pomocy sprawdzonych narzędzi, dobieramy najbardziej efektywne keywordy dla Twojego biznesu. Są to przede wszystkim ogólne słowa kluczowe, z którymi wypozycjonujemy Twoją stronę bez ograniczeń geograficznych – na całą Polskę oraz nieco węższe tematycznie, z którymi dotrzemy do mniejszej, ale za to specyficznej grupy odbiorców. Tak dobrane słowa kluczowe umiejętnie umieszczamy w treści, która wypełnia Twoją stronę WWW.

Link building – pozyskanie wartościowych linków do Twojej strony

Ilość i jakość linków prowadzących do Twojej strony to jeden z najważniejszych parametrów, na podstawie których robot Google ją ocenia. Dlaczego? To proste. Jeśli ktoś często wspomina Twoją stronę, to znak, że daje ona czytelnikom jakąś wartość. A takie strony robot Google bardzo lubi. W strategii SEO, jaką stworzymy dla Ciebie, nie może więc zabraknąć link buildingu. Pozyskamy wartościowe linki ze sprawdzonych źródeł i w odpowiedniej ilości. Wyłącznie takie, które będą sprzyjać wizerunkowi Twojej firmy.

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Pozycjonowanie stron internetowych
Pozycjonowanie stron internetowych
Według raportu 77 Online Reputation Statistics for 2022, 3 najlepsze wyniki wyszukiwania w Google uzyskują 75,1% wszystkich kliknięć użytkowników? Co więcej, niewielki procent użytkowników, bo tylko 0,78%, przechodzi na drugą stronę wyników. Warto więc zainwestować w pozycjonowanie stron internetowych, zwłaszcza w dobie rosnących stawek za kliknięcia w reklamach Google. Nie wiesz jak? Chętnie pomożemy.
Jakub Trybuła

SEO Specialist

Baza wiedzy

Na efekty trzeba poczekać – to zdanie słyszał zapewne każdy, kto kiedykolwiek czytał o pozycjonowaniu. Nie jest to jednak pusta mantra, a rzeczywistość, którą można usłyszeć również od pracowników Google (którzy sugerują, by dać sobie 6-8 miesięcy na osiągnięcie pierwszych efektów SEO). W sytuacji startu biznesu i posiadania zupełnie nowej strony warto rozdzielić budżet na działania pozycjonerskie oraz kampanię Google Ads, dzięki czemu będziemy w stanie jednocześnie stopniowo budować widoczność organiczną oraz dostarczać ruch płatny i budować świadomość naszej marki wśród użytkowników.

Google jest tworem zewnętrznym, nad którym nie posiadamy żadnej kontroli. Działamy na algorytmie, który jest modyfikowany kilkaset razy w ciągu roku. Istnieje również wiele innych czynników zewnętrznych, które mogą mieć wpływ na uzyskanie efektów, jak chociażby działania konkurencji. Dlatego nie można zagwarantować uzyskania określonych efektów.

Działania pozycjonerskie nie są jednorazową akcją marketingową, a długofalową pracą nad polepszaniem swojej widoczności w wyszukiwarce. Im dłuższa historia rzetelnej pracy – tym większe prawdopodobieństwo na lepsze pozycje w Google. Oczywiście, można przeprowadzić pozycjonowanie „jednorazowo” – jednak efekty takie nie utrzymają się przez długi czas. 

Nasz dział SEO to łącznie kilkanaście lat doświadczenia w przeróżnych branżach, dlatego jesteśmy w stanie przygotować i realizować strategie dla różnego typu biznesów. W zależności od budżetu, zakresu działań, konkurencyjności oraz obecnej kondycji strony postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązania dla Twojej strony internetowej.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!