Tworzenie raportów niestandardowych

Zestaw ze sobą najważniejsze KPI z różnych źródeł danych i wyciągaj trafne wnioski z działań marketingowych.
Hej!

napisz do nas

tworzenie połączeń z narzędziami
interaktywne raporty
dokładnie dobrane KPI
niestandardowe funkcje

Pozwól sobie na szczegółowy raport.

Korzystaj z nowych możliwości raportowania danych.

Będziesz mieć możliwość tworzenia zarówno statycznych wykresów, jak i dashboardów z możliwością wyboru daty. Dzięki temu raportowanie działań może odbywać się automatycznie, a porównywanie danych ograniczy się do otworzenia jednego raportu.

Analizuj dane z kilku narzędzi w jednym miejscu.

Skonfigurujemy raporty w taki sposób, by dane z kampanii reklamowych znajdowały się w jednym miejscu. Będziesz w stanie analizować wyniki bez potrzeby wchodzenia na kilka paneli reklamowych.

Prezentuj dane w prosty i czytelny sposób.

Dane w raportach niestandardowych możemy przedstawiać nie tylko za pomocą tabeli z wartościami. Istnieje możliwość, że konkretny współczynnik (lub kilka) będzie przedstawiony za pomocą wykresu np. liniowego, kołowego, słupkowego, mapy geograficznej itp. To wszystko zależy od tego, w jaki sposób chciałbyś analizować te dane.

Wykorzystuj interaktywne raporty, by analizować dane skuteczniej.

Chcesz zwiększyć zakres dat w raporcie lub posortować dane według swoich preferencji? Nie ma problemu, ponieważ przygotowane przez nas raporty są w pełni interaktywne, dzięki czemu możesz je w pełni modyfikować.

Oszczędzaj czas na powtarzalnych czynnościach.

Przygotowując systematycznie raporty w postaci arkuszy Excelowych tracisz sporo czasu, który mógłby być przeznaczony na działania zwiększające rentowność firmy. Raporty przygotowane przez nas automatycznie aktualizują się za każdym razem, gdy ktoś je otworzy!

Nasze dashboardy analityczne dla menedżerów wyróżniają się przejrzystością, efektywną wizualizacją danych i łatwym dostępem do najważniejszych statystyk ruchu w witrynie. Te narzędzia mogą łączyć dane z wielu źródeł jednocześnie, co zapewnia kompleksowy obraz działalności.

Tworzenie raportów niestandardowych jest niezbędnym narzędziem, które umożliwia przedstawienie wybranych danych dotyczących kampanii w sposób przejrzysty i zrozumiały. Raporty te koncentrują się na najistotniejszych informacjach, niezbędnych do oceny efektywności działań marketingowych.

Podsumowując, nasze dashboardy analityczne oraz niestandardowe raporty są nie tylko potężnymi narzędziami do zbierania i analizowania danych, ale także są zaprojektowane w sposób ułatwiający menedżerom szybkie i efektywne podejmowanie decyzji.

Tworzenie raportów niestandardowych
Tworzenie raportów niestandardowych

Raporty niestandardowe to rozwiązanie dla osób, które wymagają więcej możliwości oraz jakości z raportowanych wyników. Pozwalają łączyć ze sobą dowolne metryki i wymiary z różnych źródeł, w ramach jednego pulpitu nawigacyjnego, dzięki czemu porównanie wszystkich wyników reklamowych staje się dużo łatwiejsze.

Joachim Gaweł

Analitycs Team Leader

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Baza wiedzy

Wszystko zależy od miejsca tworzenia takiego raportu niestandardowego, ponieważ tworząc go w panelu administracyjnym systemu reklamowego do dyspozycji mamy tylko dane oraz zmienne znajdujące się w nim. Inaczej jest, jeżeli tworzymy raporty przy użyciu jednego z narzędzi, dzięki któremu możemy zagregować dane z kilku miejsc reklamowych. Wtedy możliwości wykorzystywanych danych znacznie się powiększają.

Posiadamy przygotowane zarówno wyglądy graficzne, jak i poszczególne sekcje raportowe. Jednak jeżeli zajdzie potrzeba spersonalizowania takiego raportu, to nie zamykamy się na nią. Zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie dla obu stron.

Raporty niestandardowe pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu oraz eliminują opóźnienia w ich przesyłaniu.

W zależności od wymagań i preferencji użytkownika raporty niestandardowe tworzymy bezpośrednio w panelu administracyjnym danego systemu reklamowego (o ile taką możliwość posiada) lub przy pomocy takich narzędzi jak Google Data Studio, Power BI, Tableau czy Google Spreadsheets.

Jednym z podstawowych elementów, na które zwracamy uwagę, jest atrybucja danych. Jest to sposób, w jaki dane narzędzie reklamowe zbiera informacje na temat zachowania użytkowników lub sposobów liczenia konwersji.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!