Tworzenie skryptów niestandardowych

Wzbogać swoje konta o automatyzację powtarzalnych czynności, dzięki naszym skryptom!
Hej!

napisz do nas

więcej możliwości na automatyzację pracy
full-stack developer
realizacja wymagających skryptów
doświadczenie w tworzeniu skryptów

Pozwól sobie na automatyzację.

Zaoszczędź czas przeznaczony na cykliczne czynności.

Zaoszczędź swój czas podczas codziennej pracy przy pomocy skryptów niestandardowych. Przygotujemy dla Ciebie rozwiązania, które zoptymalizują pracę związaną z wykonywaniem powtarzalnych czynności na kontach reklamowych.

Automatyczne raporty z działania konta.

Nie raz spotykasz się z potrzebą przygotowania złożonego raportu, w którym musisz ręcznie aktualizować dane? Dzięki skryptom niestandardowym zautomatyzujemy dla Ciebie cały ten proces.

Dostępność wszystkich danych transakcyjnych.

Wdrażając warstwę danych, umożliwimy Ci zbieranie dokładniejszych danych dotyczących zachowań zakupowych użytkownika. Wśród tych danych uwzględnimy na przykład informację o ilości dodanych lub usuniętych produktów w koszyku.

Usprawnione mierzenie zdarzeń.

Wprowadzenie DataLayer na stronę znacznie rozbudowuje także możliwości zbierania szczegółowych danych dotyczących zdarzeń na stronie. Odpowiednia konfiguracja pozwala mierzyć całą ścieżkę zakupową użytkownika, a w późniejszym czasie wyświetlać sprecyzowane reklamy.

Wdrożenie skryptów niestandardowych to proces, który polega na rozbudowie funkcjonalności strony internetowej poprzez dodanie specjalnie zaprojektowanych skryptów. Te skrypty mają na celu usprawnienie zarządzania kontem użytkownika, kampaniami marketingowymi oraz ich optymalizacją. Dzięki nim możliwe jest automatyzowanie pewnych działań, które normalnie wymagałyby ręcznej interwencji.

Przykładowo, skrypt może automatycznie dostosowywać budżet kampanii reklamowej w zależności od jej efektywności, czy też zmieniać oferty na stronie w oparciu o analizę zachowań użytkowników. Implementacja takich rozwiązań pozwala na oszczędność czasu i zasobów, jednocześnie zwiększając efektywność działań marketingowych. Skrypty te działają na podstawie określonych przez nas warunków i algorytmów, co pozwala na bardziej precyzyjne i skuteczne zarządzanie różnymi aspektami strony internetowej.

Dlaczego automatyzacja?

Automatyzacja procesów w codziennej pracy pozwoli Ci na większe skupienie się na konkurencyjności i efektywności działań dla swojego biznesu.

Tworzenie skryptów niestandardowych
Tworzenie skryptów niestandardowych

Skrypty niestandardowe pozwalają na zwiększenie możliwości optymalizacyjnych oraz zarządzania kontem. Jedną z największych zalet wykorzystania skryptów jest oszczędność czasu – szczególnie w odniesieniu do czasochłonnych i powtarzalnych czynności. Ponadto dzięki skryptom można zdobyć nowe dane z wykorzystaniem DataLayer, które pozwolą usprawnić biznes.

Joachim Gaweł

Analitycs Team Leader

Sprawdź, co więcej możemy Ciebie dla Ciebie zrobić.
Baza wiedzy

Możemy przygotować skrypty niemal do każdego narzędzia, które posiada interfejs API.

Każde narzędzie posiada inny interfejs API. Dodatkowo, na czas realizacji składa się także znajomość danego narzędzia oraz poziom skomplikowania i działania zamówionego skryptu. Szacunkową wycenę czasochłonności przedstawimy po zebraniu od Ciebie informacji na etapie briefowania.

Właścicielem kodu jest agencja Get Noticed, lecz dostęp do kodu źródłowego będziesz posiadał tylko Ty. Nie udostępniamy publicznie naszej pracy.

Case study

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!

Zapisz się do newslettera

Pozwól się zaskoczyć nowościami, poradami, darmowym dostępem do materiałów edukacyjnych. Otrzymuj powiadomienia o wpisach na naszym blogu i nie tylko!