darmowa konsultacja

Umocnimy Twój biznes.

Wypełnij formularz by skontaktować się z nami, a umówimy się z Tobą na krótką rozmowę, po której wykonamy audyt Twoich reklam. Całkowicie za darmo. 

pozwóL się zauważyć

Kampanie reklamowe SEM i PPC

Kampanie reklamowe dają cały wachlarz możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Skutecznie i błyskawicznie dostarczają efektów, umożliwiając jednocześnie kontrolę nad każdą wydaną złotówką i dużą automatyzację. Zwiększ ruch i przychody z Twojej strony internetowej za pomocą precyzyjnych kampanii PPC.

Kampanie reklamowe SEM i PPC
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Kampanie reklamowe SEM i PPC

Kampanie reklamowe sem i pPc

Pozwól sobie sprzedawać skuteczniej.

Kampanie SEM i PPC to nowoczesne reklamy pozwalające na maksymalizowanie zysków z Twojej strony internetowej, w błyskawicznym tempie. Dzięki wykorzystaniu zautomatyzowanych technik kampanie płatne są bardzo skuteczne. Zaufaj naszym certyfikowanym specjalistom, których wiedza i doświadczenie łączą się z technologią, dając zauważalny efekt.

Kampanie reklamowe SEM i PPC
Certyfikowani specjaliści
Stawiamy na wiedzę i doświadczenie, co potwierdzamy certyfikatami specjalizacji. Nasi pracownicy są wykwalifikowanym zespołem ekspertów.
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Ważne
partnerstwa
Współpracujemy z największymi reklamodawcami, co pozwala nam zarówno na wsparcie merytoryczne z ich strony, jak i umożliwia testowanie nowych, niedostępnych jeszcze dla wszystkich narzędzi.
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Zawsze
na bieżąco
Wykorzystujemy najnowsze narzędzia i formaty reklamowe, wyprzedzając trendy i budując przewagi konkurencyjne dla naszych Partnerów.
Kampanie reklamowe SEM i PPC
MIĘDZYNARODOWE
DOŚWIADCZENIE
Z sukcesami prowadzimy kampanie PPC na rynkach zagranicznych, ułatwiając skalowanie przychodów i wspierając Partnerów wszędzie tam, gdzie rozwijają się ich biznesy.

Nasze produkty

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach kampanii reklamowych SEM i PPC.
Kampanie reklamowe SEM i PPC

Prowadzimy działania w niemal wszystkich platformach reklamowych. Wykorzystujemy wszelkie dostępne rodzaje kampanii, w tym formaty: tekstowe, produktowe, graficzne czy video. Jesteśmy także partnerem w pozyskiwaniu kontaktów i leadów w branżach B2B.  Zgłoś się do nas, a wspólnie wybierzemy te kanały, które przyniosą najlepsze wyniki Twojemu biznesowi.

Estymacja kampanii Google Ads

Ceneo Ads

Strategia Social Ads

Audyt Google Ads

Search Ads 360

Sklik Ads

Display & Video 360

Bing Ads

Strategia Google Ads

Youtube Ads

Audyt Social Media

Sprawdź nasze inne usługi:

Analityka internetowa

Kampanie reklamowe SEM i PPC
Zmierz się z liczbami.

Precyzyjna analityka zbieranych danych umożliwia podejmowanie decyzji biznesowych w oparciu o liczby i statystyki. Analiza efektywności prowadzonych reklam pozwala na skalowanie biznesu i wyższe przychody. Zaufaj nam i pozwól skonfigurować swoje dane!

social media

Kampanie reklamowe SEM i PPC
Zbuduj swój social proof.

Social media to doskonałe narzędzie do budowania więzi z odbiorcami. Dzięki dobrze prowadzonym profilom organicznym możesz sprawnie kreować swój wizerunek w sieci. Kampanie płatne w SM to także niedoceniane źródło sprzedaży i pozyskiwania klientów. Zainwestuj w swoje media społecznościowe i pozwól się wypromować!

wojciech_cymerman
97% użytkowników Pinterest to aktywni użytkownicy,
z czego 86,5% stanowią kobiety. Ankietowani stwierdzili, że nie korzystają z platformy tylko dla rozrywki, ale by odkrywać i tworzyć nowe rzeczy, dlatego Pinterest sprawdzi się w działaniach wizerunkowych marek, które mogą przyciągać do siebie walorami estetycznymi lub inspiracyjnymi. Kampanie Pinterest będą świetnym uzupełnieniem strategii budowania rozpoznawalności marki.
wojciech cymerman
Social Ads Specialist

case study

Pozwól przekonać się naszymi wynikami.
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Kampanie reklamowe SEM i PPC

audyt

Odbierz darmowy audyt.

Wpisz adres swojej strony www, podaj maila kontaktowego i opisz pokrótce cel reklamowy jaki chcesz osiągnąć. Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe i zaproponujemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Zapisz się i otrzymaj bezpłatny audyt.

Klienci mówią o nas:
Kampanie reklamowe SEM i PPC
Z Get Noticed Agency współpracujemy od 3 miesięcy, rozwijając wspólnie jeden z naszych sklepów - Open gift. Jestem pod ogromnym wrażeniem zespołu, który odpowiada za naszą współpracę oraz całej agencji! O nasze dobre relacje szczególnie dba Zbigniew. To niezwykle kompetentny, empatyczny, komunikatywny, bystry, zorientowany team leader z jakim miałem do czynienia w ciągu 16. lat działalności w sieci. Oczywiście za Zbyszkiem stoi praca innych osób z agencji, które wykonują bardzo dobrą pracę.


Paweł Frieske - ReflectGroup.pl

Właściciel
Odkąd podjęliśmy współpracę z agencją performance marketingu Get Noticed Agency nasz sklep internetowy notuje same wzrosty. Praca z agencją jest bardzo przejrzysta, a dzięki rozbudowanym raportom wiemy, w które kanały digital marketingu inwestować więcej budżetu.


Zbigniew Czerniewicz - Cortland

Dyrektor generalny
Get Noticed Agency jest odpowiedzialne za reklamy Google Ads na rynku polskim oraz 8 zagranicznych. Na każdym z tych rynków osiągają ROAS na poziomie pozwalającym na dalszy rozwój działań digital marketingu w danym kraju. Polecam w przypadku rozważania ekspansji.


MIKOŁAJ ZYGMAŃSKI - S'PORTOFINO

Dyrektor operacyjny
Dzięki reklamie Google Ads tworzonej przez Get Noticed Agency regularnie zapełniamy korty do squasha w godzinach, w których wcześniej mieliśmy niskie obłożenie. Dodatkowo docierają reklamami Facebook Ads i na Instagramie do osób zainteresowanych grą w squasha i aktywnym trybem życia.


DARIUSZ FILIPOWSKI - 11 PUNKT

właściciel
Firma Get Noticed Agency od początku współpracy wykazuje się dużym doświadczeniem, zaangażowaniem, wysoką jakością usług oraz regularnym kontaktem. Podjęta współpraca w zakresie Google Ads, Facebook Ads oraz SEO przynosi rezultaty w postaci wzrostu widoczności naszej strony internetowej w wybranych lokalizacjach. Ze strony agencji zawsze możemy liczyć na nastawienie na rezultaty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i współpracy z Get Noticed Agency.


Karol Surowiec, Audi Centrum Kielce

kierownik ds. sprzedaży
Polecam firmę Get Noticed Agency z siedzibą w Poznaniu, jako specjalistów do spraw marketingu w sieci. Wraz z Get Noticed współpracujemy od listopada 2020. Współpracę oceniam bardzo dobrze, a jej efekty przynoszą wymierne korzyści mojej firmie. Bardzo cenię profesjonalizm pracowników, sprawny kontakt oraz bardzo indywidualne podejście do klienta. Dziękuję za dotychczasowe miesiące współpracy i liczę na owocny czas.


ewelina chrząścik

dietetyk
Firma Paxit współpracuje z Get Noticed Agency w zakresie Google Ads i działań SEO od 2020 roku. Jesteśmy zadowoleni z uzyskanych efektów. Zaangażowanie i indywidualne podejście są dla nas niezmiernie istotne i taka właśnie jest ta współpraca. Aktualnie pracujemy nad wdrożeniem kolejnych usług, które będzie dla nas wykonywać Agencja w zakresie marketingu internetowego. Polecam.


Marcin Nowak

E-commerce Marketing Manager
Serdecznie polecam współpracę z Get Noticed. Z agencją współpracujemy od marca bieżącego roku w zakresie usługi Social Organic. Get Noticed w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o zwiększanie naszych wyników oglądalności oraz skuteczności docierania poprzez wzrost liczby obserwujących nasz profil - zawodnika sportu żużlowego. Tematyka, jak i profil, dosyć specyficzna, polegająca na promocji zawodowego sportowca, ale zespół Get Noticed żadnych wyzwań się nie boi. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Tomasz Buszkiewicz - Bush Racing

Manager
Serdecznie polecam współpracę z agencją Get Noticed. Z agencją współpracujemy od 2 lat w zakresie usług: SEO, Google Ads i Instagram Organic. Agencja w swoim zespole posiada wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o wyniki reklamowe, terminowość oraz kontakt z klientem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i kontaktu z opiekunami. Serdecznie polecam Get Noticed Agency wszystkim, którzy szukają rozwiązań reklamowych dla swojego biznesu.


Łukasz Wagner - SanSwiss

Prezes zarządu
Nasza współpraca trwa już około 8 miesięcy, a my jako zespół MYLAQ bardzo cieszymy się z tak owocnego czasu z Get Noticed. Komunikacja jest na najwyższym poziomie, bardzo szybko dostajemy odpowiedzi na wszelkie pytania. Statusowe spotkania zawsze odbywają się w miłej i luźnej atmosferze. Wszystko jest zawsze na czas, a My nie musimy martwić się o jakiekolwiek problemy. Nasze wyniki poprawiły się po rozpoczęciu współpracy z Get Noticed i bardzo cieszymy się z Naszego wspólnego sukcesu. Dzielimy się wzajemnie pomysłami i uwagami, każdy dodaje swoją część do tworzenia świetnej współpracy.


Zespół MYLAQ

Cosmo Group sp. z o.o.
Kampanie reklamowe SEM i PPC

Ekspansja zagraniczna

Pozwól sobie podbić zagraniczne rynki.

Planujesz wprowadzić swój biznes na rynek zagraniczny? A może masz już międzynarodowe doświadczenie, ale szukasz rozwiązań, dzięki którym Twoja sprzedaż wzrośnie? Zgłoś się do nas! Prowadzimy kampanie reklamowe również poza granicami kraju. Nasze kilkuletnie doświadczenie na 20 rynkach oraz dostęp do specjalistycznych narzędzi pozwoliły nam rozwinąć usługę ekspansji zagranicznej. Gwarantujemy skuteczne i korzystne działania oparte na sprawdzonych, dopasowanych do klienta i branży, strategiach.

Kampanie reklamowe SEM i PPC

newsletter

Zapisz się do newslettera!

Nowości, porady, informacje o usługach zwiększających rentowność, darmowe materiały edukacyjne i dużo więcej. Wybierz jaka treść Cię interesuje i ciesz się swoją dawką wiedzy!